Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. marts, 2015
Drukāt

Ēriks Kleptons nosvinēs 70. dzimšanas dienu ar koncertiem Ņujorkā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu mūziķis Ēriks Kleptons iecerējis nosvinēt 70.dzimšanas dienu ar diviem koncertiem Ņujorkas “Madison Square Garden” arēnā.

Kleptons ceturtdien izziņoja divus koncertus 1. un 2. maijā.

Neilgi pirms tam viņš sniegs sešus koncertus Albertholas koncertzālē Londonā, uz kuriem visas biļetes jau izpārdotas.

Kleptons un viņa bijusī grupa “Cream” 1968. gadā atklāja “Madison Square Garden” pēc pārbūves, kurā tika daļēji iznīcinātas vēsturiskās Pensilvānijas stacijas atliekas.

Ieskaitot plānotos koncertus, Kleptons būs spēlējis “Madison Square Garden” arēnā ar 20 000 vietu jau 47 reizes.

Britu ģitārista dzimšanas diena ir 30. martā. Līdz ar apaļo jubileju viņš pievienosies to septiņdesmitgadīgo mūzikas zvaigžņu pulciņam, kas joprojām aktīvi koncertē. Tajā ir britu rokmūzikas leģendas “The Rolling Stones”, “eksbītli” Pols Makartnijs un Ringo Stārs, kā arī amerikāņu mūziķis Pols Saimons.

Kleptons pagājušogad koncertēja Japānā, Singapūrā, Apvienotajos Arābu Emirātos un ASV.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+