Mobilā versija
Brīdinājums +6.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
19. augusts, 2016
Drukāt

Ērmaņu muižā skanēs Andra Dzenīša “Vīriešu dziesmas”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 27. augustā plkst. 17 Ērmaņu muižā skanēs laikmetīgās mūzikas komponista Andra Dzenīša darbu koncerts, kurā tiks atskaņoti visi trīs stīgu kvarteti un balvai Kilograms kultūras nominētās “Vīriešu dziesmas”, LA.lv pavēstīja rīkotāji.

Koncertā, pašam autoram klātesot, piedalīsies Sinfonietta Rīga stīgu kvartets, Latvijas Nacionālās operas solists Armands Siliņš un Latvijas mūzikas akadēmijas profesors, pianists Aldis Liepiņš.

Andris Dzenītis ir viens no Latvijas mūsdienu nozīmīgākajiem komponistiem, kurš pastāvīgi sadarbojas ar prasmīgākajām vietējām un aizrobežu mūziķu vienībām. Skaņraža darbi skan pasaules koncertzālēs, festivālos, ierakstos.

Kompozīciju sācis profesionāli apgūt pie Pētera Vaska, tālākos gados Vīnes Mūzikas un drāmas augstskolā, Latvijas un Lietuvas mūzikas akadēmijās, papildinājies pie vispasaules izcilībām Magnusa Lindberga, Pēra Lindgrēna un Benta Serensena.

Godalgots konkursos Latvijā un citur pasaulē. Saņēmis Lielo mūzikas balvu, “Dienas” gada balvu un AKKA/LAA Autortiesību bezgalības balvu,

Koncerta ieeja brīva. Atbalsta VKKF.

Pievienot komentāru

"Jevropejec" krievu tusiņā. Intars Busulis par karjeru kaimiņvalstī (2)"Labi, uz Krimu es nebrauktu. Bet arī karā neiesaistītos – negribu darīt neko sliktu. Brīžiem ir sajūta, ka esmu tāds kā amortizators – miera nesējs," saka dziedātājs Intars Busulis
Draugiem Facebook Twitter Google+