×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. marts, 2018
Drukāt

Ernesta Lībieša Rokmūzikas skola aicina mācīties flautas klasē

Publicitātes foto.Publicitātes foto.

Flautiste Alise Golovacka sāks mācīt audzēkņus Ernesta Lībieša rokmūzikas skolā.

Ernesta Lībieša Rokmūzikas skola izziņo uzņemšanu flautas nodarbībām, kuras vadīs Alise Golovacka, tā portālu “La.lv” informēja Rokmūzikas skolas līdzdibinātājs un pedagogs Ernests Lībietis.

Alise ir flautiste, kas izspēlējusies gan Baha svītas, gan Mocarta koncertus, taču tagad nododas džeza skaņām un pat hiphopam. Viņa piedalījusies gan starptautiskos orķestru projektos, gan popmūzikas festivālos un vēl joprojām meklē jaunus veidus un vietas, kur izpausties ar flautu, par jauno pedagoģi pastāstīja Lībietis.

Alise šobrīd mācoties Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas 4. kursā. Studējusi arī Strasbūras Mūzikas konservatorijā, un šobrīd spēlē grupā “Arturs Skutelis” un ‘Tvērumi”, kā arī piedalās dažādos muzikālās improvizācijas vakaros. Ierakstījusi flautu teātra izrādēm, elektroniskās mūzikas veidotājiem, kā arī hiphopa albumiem.

Interesenti tiek aicināti apmeklēt Alises Golovackas flautas meistarklasi, kas notiks 7.martā plkst. 19:00 skolas telpās.

Ernesta Lībieša Rokmūzikas skola tika dibināta 2017.gada rudenī un kopš tā brīža turpina uzņemt apgriezienus – šobrīd papildus ģitārai, basģitārai, bungām, klavierēm, koklei, vokālam, rok-rotaļām bērniem un DJ skolai pasniedzam čellu, arfu un arī flautu.

Skola atrodas Rīgā, vēsturiskajā Bišumuižas kungu ēkā, kas tika uzbūvēta ap 182o. gadu. Ir zināms, ka Bišumuižā savas dzīves nogali pavadījis Johana Sebastiana Baha pēdējais skolnieks, Sv. Pētera baznīcas ērģelnieks un lielisks komponists Johans Gotfrīds Mītels (Johann Gottfried Müthel).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+