×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
15. jūnijs, 2016
Drukāt

Ērts aizdevuma saņemšanas veids (1)

Foto - Fotolia, publicitātes fotoFoto - Fotolia, publicitātes foto

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumi, ko iespējams noformēt internetā. Ātrie aizdevumi, kā jau to pasaka nosaukums, ir ātra un ērta iespēja saņemt nepieciešamo naudas summu – parasti līdzekļi bankas kontā tiek ieskaitīti jau 10 – 15 minūšu laikā no kredīta apstiprinājuma brīža.

Kredītam pieteikties iespējams no jebkuras vietas Latvijā. Viss, kas nepieciešams, lai tiktu noformēts ātrais kredīts internetā:
• Dators ar interneta pieslēgumu;
• Mobilais tālrunis;
• Konts kādā no Latvijas bankām

Kā noformēt aizdevumu?

Lai veiksmīgi izmantotu šo iespēju, vispirms jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja mājas lapā.

Reģistrācija ir jāveic tikai vienu reizi, pēc tam tiks izveidots lietotāja profils, kurā varēsi ielogoties un saņemt visu sev saistošo informāciju par kredītu. Vajadzīgs veikt arī reģistrācijas maksu, kas visbiežāk ir EUR 0,01 apmērā.

Pēc reģistrācijas vari pieteikties kredītam, norādot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu.

Kredīta pieteikums tiek izskatīts vien dažu minūšu laikā. Pozitīva lēmuma gadījumā arī naudu norādītajā bankas kontā saņemsi pavisam drīz. Te gan jāatceras, ka aizdevumam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, taču pieteikumi izskatīti un ātrie aizdevumi piešķirti tiek aizdevēja darba laika ietvaros.

Lēmumu par kredīta piešķiršanu saņemsi uz savu mobilo tālruni. Ja tas būs pozitīvs, drīz vien ātrais kredīts internetā tiks pārskaitīts uz Tavu bankas kontu. Lai arī aizdevēji sola, ka ātrie kredīti pie kredītņēmēja nokļūst dažu minūšu laikā, vienmēr jārēķinās ar dažādiem faktoriem, piemēram, bankas darbību. Piemēram, ja Tavs un aizdevēja konts ir dažādās bankās, naudas saņemšana var aizkavēties.

Ātrie aizdevumi tiek piešķirti Latvijas Republikas iedzīvotājiem ar:
• Regulāriem ienākumiem;
• Pozitīvu kredītvēsturi.

Būtiski ņemt vērā arī vecuma ierobežojumu – tas pie dažādiem aizdevējiem var atšķirties, taču
visbiežāk ātrais kredīts internetā tiek izsniegts, sākot ar 20 gadu vecumu.

Vēl viena ātrā kredīta priekšrocība – tas pieejams bez ķīlas, galvojuma un citu dokumentu kārtošanas. Tieši tādēļ ātrie kredīti tiek uzskatīti par ātrāko un ērtāko naudas saņemšanas veidu – to var saņemt pat atpūšoties pludmalē.

Pirmais kredīts bez procentu maksas un lojalitātes programmas:
Pie daudziem aizdevējiem šobrīd pieejams bezprocentu kredīts, kas tiek izsniegts uzņēmuma jaunajiem klientiem. Tas paredz, ka aizdevumam netiek piemērota procentu likme – tātad būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies.

Jāatceras gan, ka šis piedāvājums attiecas uz jaunajiem klientiem, aizņemoties kredītu atkārtoti, aizdevumam tiks aprēķināta procentu likme.

Pastāvīgie kredītdevēju klienti, savukārt, var rēķināties ar citiem bonusiem, piemēram, lojalitātes programmām, kas ļauj aizņemties ar draudzīgiem nosacījumiem.

Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana

Ja nepieciešams, vairāki aizdevēji piedāvā kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu, kas noder situācijās, ja kāda iemesla dēļ aizdevumu nav iespējams atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā. Tomēr jāatceras, ka tas ir maksas pakalpojums. Aizņemies atbildīgi!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu ja , KNAB ,no kurienes nauda ? Deklarācijā nau norādīts ! banka ? Nē,ātrie kredīti !labamklientam ,bez problēmām 500.000 Eur ar 6,5% gadā ,

Draugiem Facebook Twitter Google+