×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
3. oktobris, 2017
Drukāt

ES atklājusi 3000 dezinformācijas gadījumu krievvalodīgajos medijos (5)

Eiropas Parlamenta fotoEiropas Parlamenta foto

ES augstā pārstāve Federika Mogerīni iepazīstina Eiropas Parlamentu ar "Globālo Eiropas Savienības ārpolitikas un drošības politikas stratēģiju".

Eiropas Savienības (ES) izveidotā stratēģiskās komunikācijas grupa “East StratCom Task Force” divu gadu laikā atklājusi vairāk nekā 3000 dezinformācijas gadījumu krievvalodīgajos medijos, paziņojusi ES augstā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos Federika Mogerīni.

“Mums ir svarīgi analizēt, prognozēt un reaģēt uz dezinformāciju. Tāpēc mēs Eiropas ārpolitikas dienestā izveidojām pirmo stratēģiskās komunikācijas darba grupu, koncentrējot uzmanību uz austrumu partneriem un krievvalodīgajām kopienām. Pēdējos divos gados “East StratCom” atklājusi vairāk nekā 3000 dezinformācijas gadījumu,” pirmdien Briselē notikušajā konferencē “Hibrīddraudi ES: esošais stāvoklis un prognozes nākotnei” pavēstīja Mogerīni.

Viņa uzsvēra, ka tikai ar pretimstāvēšanu dezinformācijai nav pietiekami un galvenā uzmanība jāpievērš maksimāli caurredzamai ES politikas izskaidrošanai, jāstāsta reāli stāsti par tās pozitīvo ietekmi uz cilvēku dzīvēm.

“Tas ir tieši tas, kar ko “East StratCom” nodarbojas Austrumu partnerības valstīs, tajā skaitā Austrumu partnerības novembra samita priekšvakarā,” sacīja Mogerīni.

Pēc viņas teiktā, tāda paša iemesla dēļ Eiropas ārpolitikas dienestā izveidota darba grupa stratēģiskās komunikācijas uzlabošanai arābu valodā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. baidos ka ja sāks skaitit cik melu sarakstijuši ?pateikuši? par krieviju rietumu mēdiji, tad tam ciparam būs jāpieliek klāt vel pāris nulles. kaut vai LA katru dienu pa kādam naida rakstelim publicē, reizēm pat vairākus dienā. ne visi ir pilnigi meli, lielākoties patiesibas un melu sajaukums bet gadās ari pilnigi ka samelojas. tad vel itkā oficiāls ziņu avots-leta, ar sācis izlpatit klajus melus, ko pārejie čakli pārpublicē
  tā ka propogandas melos visi iestriguši līdz ausīm

  • Re,kā moskaļu propogondons cenšas savējos aizstāvēt!
   LA esot naida raksti!
   Bet kā ar moskaļu naida rakstiem un TV reportāžām?
   Tur iebilst moskaļu prostitūtai,zarniņa par tievu!

 2. Wow! Arī ES to jau pamanījusi! Kuram tur Briselē tagad pienākas piemaksas, vai pat paaugstinājums darbā par skaitītāju? Šis, nu noteikti, ir smags trieciens Putina impērijai – Briseles meitenes spiedz! Bļ…, dariet reiz kaut ko!

 3. Ja naftas cena kāps, tad putļers būs vēl aktīvāks. Mūsējiem lētticīgajiem ļautiņiem esot pozitīvāka attieksme pret krieviju, nekā pērn!!! Ir vajadzīga pretdarbība ar tikpat primitīvām metodēm!

Draugiem Facebook Twitter Google+