×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
22. februāris, 2013
Drukāt

ES balva radošākajiem


Eiropas Komisija izsludinājusi balvu par labākajām publiskajām iniciatīvām un publiskā un privātā sektora partnerību, kas veicina uzņēmumu attīstību un uzņēmējdarbību, paredzot tajā arī jaunu nomināciju – Zaļo tirgu un resursu efektivitātes atbalsts.


 

Jaunajā kategorijā par ilgtspējīgas izaugsmes atbalstu varēs piedalīties tie projekti, kuros ir veicināta resursu efektivitāte un mazo un vidējo uzņēmumu piekļuve zaļajiem tirgiem. Pretendenti var pieteikties arī kategorijās “Uzņēmējdarbības gaisotnes sekmēšana”, “Ieguldījums iemaņās”, “Uzņēmējdarbības vides uzlabošana”, “Atbalsts uzņēmējdarbības internacionalizēšanai” un “Atbildīga un iekļaujoša uzņēmējdarbība”.

Konkurss notiks divos posmos – vispirms pretendentiem būs jāsacenšas nacionālajā līmenī par tiesībām konkurēt Eiropas līmenī. Valsts konkursā katra valsts izvēlas divus pieteikumus, ko līdz 2013. gada jūnijam izvirza Eiropas līmeņa konkursam. Atlasītos kandidātus izvēlēsies Eiropas žūrija.

Visi kandidāti no Eiropas un valsts līmeņa konkursiem būs aicināti apmeklēt apbalvošanas ceremoniju, kurā uzvarētājus godinās par pūlēm un dos tiem iespēju pastāstīt par sevi visai Eiropai. Uzvarētāju apbalvos 25. – 27. novembrī Mazo un vidējo uzņēmumu asamblejā, kas notiks Viļņā. Kopš 2006. gada ar Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas balvu ir apbalvota uzņēmējdarbības un mazās uzņēmējdarbības veicināšanas izcilība valsts, reģionālā un vietējā līmenī. Kopš apbalvošanas sākuma ir pieteikti vairāk nekā 2000 projektu un kopā tie ir palīdzējuši izveidot vairāk nekā 10 000 jaunu uzņēmumu. Balvas mērķi ir atrast un atpazīt veiksmīgas darbības un pasākumus uzņēmumu un uzņēmējdarbības veicināšanai.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+