Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
26. novembris, 2015
Drukāt

Francijas premjerministrs: ES jāierobežo imigrantu plūsma (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Francijas premjerministrs Manuels Valss

Francijas premjerministrs Manuels Valss aicinājis Eiropas Savienību ierobežot uzņemamo imigrantu skaitu.

“Eiropai jāpasaka, ka tā vairs nespēj uzņemt tik daudz imigrantu,” paziņoja Valss. “Eiropas Savienības ārējo robežu kontrole ir būtiska ES nākotnei,” uzsvēra Francijas premjers. ES dalībvalstis atbalstīja Francijas ierosinājumu būtiski pārskatīt Šengenas vienošanos un nolēma nekavējoties pastiprināt visu ceļotāju, tostarp Eiropas valstu pilsoņu, pārbaudi uz Šengenas zonas ārējām robežām. Francija arī aicinājusi ātrāk izveidot ES mēroga sistēmu gaisa satiksmes pasažieru datu apkopošanai un radīt starptautisku koalīciju cīņai pret teroristisko grupējumu “Islāma valsts”, kas uzņēmies atbildību par teroraktiem Parīzē. “ES jāaizstāv sevi, risinot nekontrolējamās imigrācijas krīzi tās saknē un nodrošinot, ka sīriešu bēgļi tiek izmitināti Sīrijas kaimiņvalstīs, nevis dodas uz Eiropu,” teica Francijas premjers. Norvēģija kopš šodienas pastiprinājusi robežkontroli, rūpīgāk pārbaudot cilvēkus, kas ierodas valstī ar prāmjiem no Dānijas, Vācijas un Zviedrijas. Norvēģija nav ES dalībvalsts, bet ietilpst Šengenas zonā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja valsts nespēj savas robežas kontrolēt, tā nav valsts.

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+