×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
25. februāris, 2016
Drukāt

ES jāsamazina migrantu skaits (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Nelegālo imigrantu plūsmas samazināšana ir Eiropas Savienības “izdzīvošanas jautājums”, uzņemot Vīnē Balkānu valstu kolēģus, vakar atzina Austrijas iekšlietu ministre Johanna Mikla-Leitnere.

“Mums plūsma jāsamazina tagad. Tas ir ES izdzīvošanas jautājums,” uzrunājot tā dēvētā Balkānu maršruta ceļā esošo deviņu valstu ministrus, uzsvēra Mikla-Leitnere. Austrija jau izpelnījusies nosodījumu par šīs sanāksmes organizēšanu no Grieķijas, kas uz to nav uzaicināta. Gan Atēnu, gan Briseles neapmierinātību izsaucis arī Vīnes lēmums noteikt uzņemamo patvēruma meklētāju skaita griestus. Austrija norāda, ka šie pasākumi ir nepieciešami, jo ES līdz šim tā arī nav spējusi panākt vienošanos par kādiem kopīgiem efektīviem soļiem nekontrolētās migrācijas krīzes risināšanai.

Mikla-Leitnere pavēstīja, ka no 1. aprīļa Vīnē sadarbībā ar Interpolu un Eiropolu tiks izveidots komandcentrs cīņai pret cilvēku kontrabandistiem.

Uz sanāksmi Vīnē pulcējušies Albānijas, Bosnijas, Bulgārijas, Horvātijas, Kosovas, Maķedonijas, Melnkalnes, Serbijas un Slovēnijas iekšlietu un ārlietu ministri.

Austrija ir pievienojusies tā sauktajam Višehradas četriniekam – Čehijai, Polijai, Slovākijai un Ungārijai, kas grib noslēgt imigrantu ceļu caur Balkāniem no Grieķijas, kuru tās apsūdz nespējā aizsargāt ES ārējās robežas. Simtiem afgāņu ir iestrēguši Grieķijā, jo Maķedonija pēc Vīnes lēmuma nedēļas nogalē atteicās tos laist tālāk uz Ziemeļeiropu

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Par šo migrantu šurpu-turpu pārvietošanu jāatbild būtu Junkeram &Co!

  2. ReklāmCūkas-Ļaujiet lasīt avīzi . . .

  3. Ak beidzot pamanīja tā Usaiņa pēcteča ledlauzi – un ko nu, kur visi analīžu centri, ka nevar ne saprat ne pamanīt. ka nevar savirknēt PĒDĒJO 5 GADU NOTIKUMUS – sākot ar Lībiju, Kadafi, Sarkozi un beidzot ar Sīriju. Vieni ir naivi “demokrātijas” ieviesēji musulmaņu pasaulē un otri ir bandinieki lielajā spēlē un pats liespēlētājs smaida un sola ar Žirinovska vārdiem:

    ”Mums nāksies iznīcināt viņus visus – lai atbrīvotu visu Eiropu. Krievijas karogi atkal plīvos virs Berlīnes un Parīzes. Par laimi, ceļu uz turieni mēs neesam aizmirsuši. Eiropa tikt galā ar krīzi nav spējīga, Eiropa ir slima. Tāpēc Krievijas armija teiks savu vārdu.”
    Lai nu kā bet krievu mēlē ir labs teiciens – DOIGRAĻIS – nospēlējās…

  4. Nevis jāsamazina, bet Momentāli jāaptur un pēdejos gados atbraukušie Visi!!!, jādzen atpakaļ uz savām dzimtenēm! Eiropu ir apsēduši melnie! Tas ir vājprāts cik viņu te daudz! Miljoniem katrā no spējigajām EU valstīm! Francijā, šajā lielajā valstī noteikti Puse, vieni melnie! Beļģijā noteikti Puse. Holandē 35-40% melnie! Un šejienes baltie ir visam paļāvušies. Un uzskata to par ikdienas neatņemamu sastāv daļu! Un celsies un kritīs dēļ viņiem! Viņus aizstāvēs! Bet Mūs neuzskatīs par Līdzvērtīgiem viņiem! Raisisms, viņš teiks tas ir! Bet tajā pašā laikā pilnas ielas ar arābiem un Mošejas visos Pilsētu rajonos! Baltajā eiropā!

  5. Un kapec Latvija NAV PIEVIENOJUSIES Visegradas grupai???

Draugiem Facebook Twitter Google+