×
Mobilā versija
Brīdinājums +14°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
19. aprīlis, 2018
Drukāt

ES komisārs: Vācija uzņems vēl 10 000 bēgļu (1)

Reuters/LETAReuters/LETA

Eiropas Savienības (ES) programmas ietvaros Vācija uzņems vēl 10 000 Ziemeļāfrikas un Tuvo Austrumu bēgļu, ceturtdien paziņoja ES migrācijas, iekšlietu un pilsonības komisārs Dimitris Avramopuls.

Vācijas valdība šonedēļ piekritusi šim plānam, komisārs sacīja mediju grupas “Funke” laikrakstu žurnālistiem.

Tā kā citas ES dalībvalstis piekritušas uzņemt 40 000 bēgļu, pārvietošanas programmas mērķi ir sasniegti un, iespējams, tiks paplašināti, Berlīnē pirms tikšanās ar Vācijas iekšlietu ministru Horstu Zēhoferu sacīja komisārs.

“Vācijas valdība jau atkal ir starptautiskās solidaritātes priekšgalā,” norādīja Avramopuls.

Pagājušajā vasarā izziņotā programma iecerēta, lai garantētu tiešu un drošu ceļu uz Eiropu tiem, kuriem patvērums nepieciešams visvairāk. Līdz 2019.gada rudenim jaunas mājas Eiropā būtu jārod vismaz 50 000 cilvēku, pamatā no Ziemeļāfrikas.

ES finansē šo programmu ar 500 miljoniem eiro.

Avramopuls mudināja Vāciju atcelt robežkontroli, kas tika ieviesta bēgļu krīzes laikā 2015.gadā.

“Mums ātri ir jāatgriežas pie Šengenas sistēmas normālas funkcionēšanas,” sacīja Avramopuls.

Vācija jau paziņojusi, ka grasās pagarināt kontroli uz robežas ar Austriju arī pēc maija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. eiropiešu tautu nacionālisms ir jāiznīdē, kas tiek darīts nemitīgi sludinot kosmopolītismu, internacionālismu, multietnisku un multikulturālu sabiedrību, toleranci, pārprastas, pat vājprātīgas cilvēktiesības utt. Arī šajā nolūkā tiek veicināta imigrācija un starprasu attiecības, lai sajauktu un tādā veidā degradētu tautas. Lai eiropiešu bērni jau no mazotnes aprastu ar situāciju, ka viņi vairs nav dzimtās zemes saimnieki un arī izaugtu ar šādu izkropļotu apziņu. Viss tiek darīts, lai cilvēkus izaudzinātu par bezsakņu un bezdzimtenes kosmopolītiem, ieaudzinātu viņos kroplu apziņu, ka tādām lietām kā tautība, rase, dzimtā valoda, tēvzeme vai pat seksuālajai orientācijai nav nekādas nozīmes. Pasauli, kas sastāvēs nevis no tautām un valstīm, kuru apdzīvos beztautības un bezdzimtenes

Draugiem Facebook Twitter Google+