Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. jūnijs, 2016
Drukāt

ES mājā: Praktiskā nodarbība ierēdņu testiem

eslogo_9

Sestdien, 18. jūnijā, no plkst. 10 līdz 12.30 Eiropas Komisijas Preses dienesta preses asistents Uldis Šalajevs praktiskajā nodarbībā soli pa solim atklās stratēģiju Eiropas Personāla atlases biroja (EPSO) atklāto konkursu datorizēto priekšatlases testu kārtošanā, analizēs testu paraugus, kā arī sniegs praktiskus ieteikumus to pildīšanai.

EPSO regulāri rīko atklātus konkursus, lai atlasītu darbiniekus, kuri ir talantīgi, motivēti un augsti kvalificēti savā profesionālajā jomā, tā izveidojot kandidātu rezerves sarakstus, no kuriem ES iestādes (28 ES dalībvalstīs un 139 ES delegācijās pasaulē) pieņem darbā pastāvīgos ierēdņus – administratorus (AD) un asistentus (AST).

EPSO atklāto konkursu gaitā notiek vairāki eksāmeni, kuros kandidāti savstarpēji konkurē. Šajos konkursos var piedalīties visi ES pilsoņi, kuri atbilst noteiktām prasībām. Izveidotā procedūra sniedz visiem kandidātiem vienādas iespējas parādīt spējas un garantē uz rezultātiem balstītu atlasi, ievērojot vienlīdzīgas attieksmes principu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+