Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
4. decembris, 2015
Drukāt

ES MĀJA. Izgatavosim bungas!

Foto - LETAFoto - LETA

Sestdien, 5. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 13.00 Eiropas Savienības mājā bērnus un viņu vecākus aicina uz radošo darbnīcu “Mūzikas instrumentu ceļojums”.

Pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni (no 4 līdz 10 gadiem) darbnīcā iepazīs dažādu tautu mūzikas instrumentus, īpaši bungas, un izzinās to nozīmi kultūrā. Ikviens varēs izgatavot savas bungas no sadzīvē sastopamiem materiāliem, skatīties un klausīties video par dažādu valstu tradicionālo mūziku un ritmiem. Noslēgumā – bungu ritmu atkārtošana un kopēja starpkultūru orķestra veidošana. Radošā darbnīca notiks sadarbībā ar “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” biedru organizāciju “Humana People to People in Latvia”.

Pieteikties mājaslapā vai zvanot pa tālruni 67085445.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+