×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2015
Drukāt

ES mājā bērni varēs klausīties, iemēģināt un izgatavot bungas

Foto: LETAFoto: LETA

Eiropas Savienības (ES) mājā, Rīgā, nākamnedēļ, 9. oktobrī, pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem norisināsies darbnīca, kuras laikā būs iespēja iepazīt dažādu tautu mūzikas instrumentus, īpaši bungas, un izzināt to nozīmi kultūrā, aģentūru LETA informēja ES mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja Anita Jansone.

Paredzēts, ka dalībnieki no plkst.11 varēs gatavot savas bungas no sadzīvē sastopamiem materiāliem, skatīties un klausīties video par dažādu valstu tradicionālo mūziku un ritmiem. Noslēgumā paredzēta arī bungu ritmu atkārtošana un kopēja starpkultūru orķestra veidošana.

Radošā darbnīca notiks sadarbībā ar Latvijas Platforma attīstības sadarbībai biedru organizāciju “Humana People to People in Latvia” – nevalstisko organizāciju, kas dibināta 2006. gadā. Organizācijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par attīstības jautājumiem, aicinot ikvienu indivīdu apzināties savu lomu mūsdienu pasaulē un uzņemties aktīvu un atbildīgu rīcību tās veidošanā.

Jansone arī atgādināja, ka 2015. gads ir Eiropas gads attīstībai, tā mērķis ir pievērst uzmanību Eiropas apņēmībai izskaust nabadzību visā pasaulē un iedvesmot Eiropas iedzīvotājus iesaistīties un piedalīties attīstības darbā.

Visi pasākumi ES mājā ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+