×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. novembris, 2013
Drukāt

ES mājā – Ungārijas filmu vakars


Foto - LETAFoto - LETA

Sadarbībā ar Ungārijas vēstniecību ES māja 28. novembrī aicina ikvienu interesentu uz Ungārijas kino vakaru, kurā būs iespēja noskatīties ungāru satīrisko komēdiju “A tanú” (Liecinieks). Seansa sākums pulksten 17.30.

Režisora Pītera Bačo (Péter Bacsó) 1969. gadā uzņemtā filma “A tanú” ir satīriska komēdija, kas stāsta par komunisma laiku Ungārijā pēc Otrā pasaules kara. Šī filma, kas savulaik tika aizliegta uz vairāk nekā desmit gadiem, kļuvusi par vienu no Ungārijas kulta filmām, kas izpelnījusies lielu kritiķu atzinību. 1981. gadā filma tika demonstrēta arī Kannu Kino festivālā. Filma būs skatāma ungāru valodā ar subtitriem angļu valodā. Pasākumi tiek organizēti ES mājas tematiskā mēneša ietvaros – novembrī un decembrī liela uzmanība tiek veltīta Eiropas Savienības vērtībām un ES dalībvalstu kultūras dažādībai.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445. Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+