×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. janvāris, 2014
Drukāt

ES nespēj “atveseļoties” (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Savienības karogs.

Davosā notiekošā Pasaules ekonomikas foruma dalībnieki brīdinājuši, ka Eiropa vēl nav pilnībā pārvarējusi ekonomisko lejupslīdi.

Viņi aicina palielināt darba tirgus elastību un koncentrēties uz inovācijām, tehnoloģijām un tirdzniecību, lai apturētu Eiropas atpalikšanu no ASV un Ķīnas. Šveices bankas UBS vadītājs Aksels Vēbers norāda, ka pēc krīzes ir dabiska vēlme “skatīties no gaišās puses, taču šāds saviļņojums ir pārāk vienpusīgs”. Viņš uzskata, ka Eiropas atveseļošanās ir “gausa un nevienmērīga”. Tikmēr Hārvarda universitātes profesors Kenets Rogofs norādīja, ka Eiropas bezdarba situācija ir “patiesi šausminoša”. Viņš izteicās, ka reģions nerūpējas par savu nākotni, nepalīdzot gados jauniem cilvēkiem. Novecojoša sabiedrība apvienojumā ar jauniešu trūkumu nodarbinātībā rada problēmas Eiropai, uzsver profesors.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mūsu varenie visu laiku mums sola gaišo nākotni. Kaut gan ar katru mēnesi kļūst grūtāk. Tagad palielināsies maksa par elektrību.Oligarhi atkal raujas pie politiskās varas. Kaut gan visa tauta tos uzskata par lielākajiem Latvijas noziedzniekiem.Viņi sevi reklamē par mums nolaupīto naudu.

Draugiem Facebook Twitter Google+