×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
14. septembris, 2015
Drukāt

ES pagarina sankcijas pret 150 fiziskajām un 37 juridiskajām personām Ukrainas dēļ

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Savienības karogs.

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis pirmdien oficiāli par sešiem mēnešiem pagarināja sankcijas pret Krievijas un Ukrainas fiziskajām un juridiskajām personām saistībā ar prokrievisko separātistu atbalstīšanu.

“Situācijas novērtējums neļauj mainīt ne sankciju režīmu, ne arī sarakstu ar personām un organizācijām, pret kuram ir noteikti ierobežojošiem pasākumi,” norādīts ES Padomes paziņojumā.

“Aktīvu iesaldēšana un ceļošanas aizliegums pret 149 fiziskajām personām un 37 juridiskajām personām ir pagarināti līdz 2016.gada 15.martam,” informēja ES Padome.

ES dalībvalstu vēstnieki septembra sākumā vienojās par šo sankciju pagarināšanu saistībā ar Ukrainas teritoriālās vienotības graušanu.

Šīs sankcijas skar vairākus Krievijas valdības locekļus, politiķus, parlamenta deputātus, uzņēmējus, augsta ranga amatpersonas, anektētās Krimas un pašpasludināto Luganskas un Doņeckas tautas republiku vadītājus.

Sankcijas attiecas arī uz dažām Krievijas un Krimas kompānijām un organizācijām, kā arī Luganskas un Doņeckas tautas republikās esošajiem paramilitārajiem grupējumiem.

Sankcijas paredz bankas kontu iesaldēšanu un iebraukšanas liegšanu ES.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+