×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
19. janvāris, 2015
Drukāt

ES pastiprinās centienus apturēt teroristu tīklu finansējumu

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Representative of the Union for Foreign Affairs and Security Policy / Vice-President of the Commission Federica Mogherini gives a press after an EU Foreign Affairs Council meeting at EU headquarters in Brussels on January 19, 2015. EU foreign ministers are to discuss ways to boost anti-terror cooperation in the wake of the Paris attacks and the dismantling of a jihadist cell in Belgium. AFP PHOTO / JOHN THYS

Eiropas Savienība (ES) kopā ar starptautiskajiem partneriem pastiprinās centienus, lai apturētu finansējumu teroristu tīkliem, pirmdien pavēstīja ES augstā ārlietu pārstāve Federika Mogerīni, norādot, ka jau “tuvāko dienu laikā” ieplānota ekspertu sanāksme.

Sarunās Briselē tiksies ES, ASV, Austrālijas, Kanādas, Japānas, Norvēģijas, Šveices, Islandes un ANO struktūru eksperti. Centienu mērķis ir Sīrijas un Irākas grupējums “Islāma valsts”.

ES ārlietu ministru sanāksmē pieņemti arī citi lēmumi, kas skar terorisma apkarošanas jomu, arī attiecībā uz komunikācijas uzlabošanu ar arābu valodā runājošajiem iedzīvotājiem, pretterorisma projektiem ārpus ES, kā arī “drošības atašeju” iekļaušanu delegācijās ārzemēs, lai uzlabotu sadarbību ar trešajām valstīm, sacīja Mogerīni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+