Mobilā versija
+20.7°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
16. marts, 2017
Drukāt

ES piešķir Ukrainai 600 miljonus eiro

Foto-REUTERSFoto-REUTERS

Eiropas Savienība (ES) ceturtdien vienojās piešķirt Ukrainai aizdevumu 600 miljonu eiro apmērā tās ekonomikas stabilizēšanai. Līdz ar to ES kopš 2014.gada Ukrainai makrofinansiālo palīdzību (MFA) piešķīrusi 2,8 miljardu eiro apmērā.

Kā pavēstīja Eiropas Komisija (EK), MFA programma palīdzējusi Ukrainai saņemt starptautisko finansējumu un īstenot ES atbalstītās reformas korupcijas izskaušanai un ekonomikas restrukturizēšanai. Ukraina savus solījumus lielākoties ir pildījusi, norādīja EK.

“Ukraina ir paveikusi ievērojamu darbu tās ekonomika stabilizēšanā un reformēšanā, neskatoties uz konfliktu tās zemē,” paziņoja EK priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis.

“Ar šodien piešķirtajiem līdzekļiem ES atkārtoti apliecina savu apņemšanos atbalstīt Ukrainu tās centienos saglabāt stabilitāti un nodrošināt ekonomisko atlabšanu valstī.”

Pievienot komentāru

Orbāns: Soross vēlas izveidot "muslimizētu Eiropu" (1)Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns sestdien paziņojis, ka ASV miljardieris Džordžs Soross vēlas izveidot "jaunu hibridizētu, muslimizētu Eiropu".
Draugiem Facebook Twitter Google+