Mobilā versija
+1.5°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
15. decembris, 2015
Drukāt

ES robežas nelegāli šķērsotas 1,28 miljonus reižu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

No janvāra līdz novembrim ES robežas nelegāli šķērsotas 1,28 miljonus reižu, atsaucoties uz jaunākajiem ES datiem, vēsta vācu laikraksts “Die Welt”.

Laikā no 2009. līdz 2014. gadam tika reģistrēti tikai 813 000 nelegālo robežu šķērsošanas gadījumu. Laikraksts norāda, ka ES dalībvalstīs pēdējos 11 mēnešos imigrācija sasniegusi rekordus. Šie dati būs iekļauti Eiropas Komisijas ziņojumā, kas tiks publiskots šodien. Ziņojumā secināts, ka ES pašreizējā stratēģija izrādījusies pilnīgi nepietiekama, lai spētu garantēt efektīvu un integrētu robežu nodrošināšanu. EK norādījusi, ka Šengenas zonas nākotne ir apdraudēta. Dokumentā ES līderi aicināti steidzami pievērsties bēgļu un nelegālo imigrantu jautājumam, lai panāktu stingru un kopīgu politiku ārējo robežu nodrošināšanai. Laikraksts “Bild” vēsta, ka līdz 2017. gadam imigrantu pieplūdums, visticamāk, pievienos Vācijas bezdarbnieku rindām aptuveni 376 000 cilvēku. Tiek prognozēts, ka Vācijā šogad ieradīsies 1,1 miljons bēgļu un nelegālo imigrantu un nākamajos divos gados vēl pa miljonam.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+