Mobilā versija
+11.9°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
16. decembris, 2014
Drukāt

ES tūrisma firmām aizliegs organizēt braucienus uz Krimu

Krima2_10

Eiropas Savienība (ES) gatavojas ierobežot ekonomiskos sakarus ar Krievijas anektēto Ukrainas Krimas pussalu, otrdien žurnālistiem pastāstīja diplomāti, kas vēlējās palikt anonīmi.

Paredzēts aizliegt ES saimnieciskajiem subjektiem veikt investīcijas Krimā.

Tiks arī aizliegts eksportēt uz Krimu ES ražotās preces izmantošanai pussalas transporta, telekomunikāciju, enerģētikas, kā arī naftas un gāzes izpētes sektoros.

ES tūrisma firmas nedrīkstēs organizēt braucienus uz Krimu, kā arī ES kruīza kuģi nedrīkstēs iebraukt Krimas ostās.

Paredzams, ka šīs sankcijas tiks apstiprinātas ceturtdien un piektdien Briselē paredzētajā ES samitā.

Krievija Krimu anektēja martā.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+