×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. augusts, 2013
Drukāt

ES vienotā tirgus mēnesis

Foto - LETAFoto - LETA

Jau vairāk nekā divdesmit gadus ES vienotais tirgus ietekmē Eiropas pilsoņu ikdienas dzīvi. Kopš vienotā tirgus dibināšanas 1992. gadā ir norisinājusies pakāpeniska barjeru likvidēšana personu, kapitāla, pakalpojumu un preču brīvai apritei. Tomēr vēl joprojām tiek identificēti šķēršļi.

 

Tādēļ no 2013. gada 23. septembra līdz 23. oktobrim Eiropas Komisija rīko vienotā tirgus mēnesi, kura ietvaros paredzēts apkopot idejas un rīkot plašas debates tiešsaistē par risinājumiem četrās aktuālās jomās, kas ikdienā ietekmē Eiropas pilsoņu dzīvi:

• Darba iespējas (kā atrast darbu, nodibināt uzņēmumu vai panākt, ka tiek atzīta profesionālā kvalifikācija).

• Sociālās tiesības (kādas ir sociālās tiesības attiecībā uz pensiju, veselības aprūpi, publiskajiem pakalpojumiem, nodokļiem).

• Bankas (ko vēl varētu darīt, lai pasargātu depozītus, novērstu vēl kādas finanšu krīzes iespējas un panāktu, ka bankas investē attīstībai).

• E-komercija (cik viegli ir pirkt un pārdot produktus tiešsaistē pārrobežu darījumos un cik pasargāta ir jūsu privātā informācija tīmekļa vietnēs).

Ieinteresētās puses jau šobrīd tiek aicinātas iesniegt savas idejas par šīm četrām tēmām, ko ir iespējams izdarīt vienotā tirgus mēneša tīmekļa vietnē: www.yourideasforeurope.eu/.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+