Mobilā versija
+19.5°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
20. marts, 2017
Drukāt

Esam iepazinuši prostitūtu dzīvesstāstus: “Papardes zieds” par jauno nozares regulējumu (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Nevaram mūsu sastaptās sievietes tikai nosodīt, katrai no viņām ir savs dzīves stāsts, savs sākums iesaistei prostitūcijā. Un daudzām ir vēlme dzīvot citādi, bet nav prasmju kaut ko savā dzīvē mainīt, atzīst biedrībā “Papardes zieds” (PZ), kas īstenojusi vairākus projektus darbā ar sievietēm.

Nozarē briest pārmaiņas, ir izstrādāts Prostitūcijas ierobežošanas likumprojekts, par ko intervijā “Seksu ļaus pārdot pēc 25. Vai valsts, iekasējot nodokli no ielasmeitām, nekļūst par suteneri?” iepriekš “Latvijas Avīzei” stāstīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretāres vietnieks Dimitrijs Trofimovs.

Darba grupā pie regulējuma strādāja arī “Papardes zieds”, kas 25 gadu slieksnim nepiekrīt. Nav ņemti vērā arī citi biedrības priekšlikumi. Portāls “la.lv” lūdza komentāru biedrībai par likumprojektu. Raksta autore ir Inga Upmace, sabiedrības veselības ārste, biedrības “Papardes zieds” HIV/AIDS eksperte.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. M-ām tagad nolems pie pakaļas piemontēt spidometru.un tām reizi mēnesī būs jāierodasVIDā,lai nolasītu rādījumus

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (5)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (5)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+