Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. maijs, 2016
Drukāt

Esat LinkedIn? Nomainiet paroli tūlīt!

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Portāls antivirus.lv bridina par nozīmīgu datu noplūdi no iecienītā profesionālā sociālā tīkla LinkedIn.

Par LinkedIn uzlaušanu tika ziņots gandrīz pirms četriem gadiem. Tad LinkedIn noregulēja šo incidentu un sekmīgi turpināja darbu. Bet 2016. gada 18. maijā kāds hakeris izlicis pārdošanā 117 miljonus pieejas vārdu un paroļu, kas esot iegūtas tajā pašā 2012. gada incidentā. Satraucošs ir fakts, ka noplūde tādā gadījumā ir bijusi daudz lielāka, kā tika uzskatīts iepriekš, un LinkedIn to jau ir paspējis apstiprināt.

Ja esat ilgstoši izmantojuši LinkedIn, steidzami būtu vismaz jānomaina parole, pārbaudot tās noturību pret uzlaušanu ar drosaparole.lv (paroles pārbaude ar šo servisu notiek lietotāja datorā un parole netiek nekur noraidīta, uzsver portāla veidotāji).

Ja to pašu paroli izmantojat arī citiem saviem kontiem, cik vien ātri iespējams nomainiet to un pāriejet uz dažādu paroļu izmantošanu dažādos kontos, iesaka antivirus.lv.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+