Mobilā versija
-1.9°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
19. maijs, 2016
Drukāt

Esat LinkedIn? Nomainiet paroli tūlīt!

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Portāls antivirus.lv bridina par nozīmīgu datu noplūdi no iecienītā profesionālā sociālā tīkla LinkedIn.

Par LinkedIn uzlaušanu tika ziņots gandrīz pirms četriem gadiem. Tad LinkedIn noregulēja šo incidentu un sekmīgi turpināja darbu. Bet 2016. gada 18. maijā kāds hakeris izlicis pārdošanā 117 miljonus pieejas vārdu un paroļu, kas esot iegūtas tajā pašā 2012. gada incidentā. Satraucošs ir fakts, ka noplūde tādā gadījumā ir bijusi daudz lielāka, kā tika uzskatīts iepriekš, un LinkedIn to jau ir paspējis apstiprināt.

Ja esat ilgstoši izmantojuši LinkedIn, steidzami būtu vismaz jānomaina parole, pārbaudot tās noturību pret uzlaušanu ar drosaparole.lv (paroles pārbaude ar šo servisu notiek lietotāja datorā un parole netiek nekur noraidīta, uzsver portāla veidotāji).

Ja to pašu paroli izmantojat arī citiem saviem kontiem, cik vien ātri iespējams nomainiet to un pāriejet uz dažādu paroļu izmantošanu dažādos kontos, iesaka antivirus.lv.

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+