Mobilā versija
-4.3°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Otrdiena, 6. decembris, 2016
19. maijs, 2016
Drukāt

Esat LinkedIn? Nomainiet paroli tūlīt!

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Portāls antivirus.lv bridina par nozīmīgu datu noplūdi no iecienītā profesionālā sociālā tīkla LinkedIn.

Par LinkedIn uzlaušanu tika ziņots gandrīz pirms četriem gadiem. Tad LinkedIn noregulēja šo incidentu un sekmīgi turpināja darbu. Bet 2016. gada 18. maijā kāds hakeris izlicis pārdošanā 117 miljonus pieejas vārdu un paroļu, kas esot iegūtas tajā pašā 2012. gada incidentā. Satraucošs ir fakts, ka noplūde tādā gadījumā ir bijusi daudz lielāka, kā tika uzskatīts iepriekš, un LinkedIn to jau ir paspējis apstiprināt.

Ja esat ilgstoši izmantojuši LinkedIn, steidzami būtu vismaz jānomaina parole, pārbaudot tās noturību pret uzlaušanu ar drosaparole.lv (paroles pārbaude ar šo servisu notiek lietotāja datorā un parole netiek nekur noraidīta, uzsver portāla veidotāji).

Ja to pašu paroli izmantojat arī citiem saviem kontiem, cik vien ātri iespējams nomainiet to un pāriejet uz dažādu paroļu izmantošanu dažādos kontos, iesaka antivirus.lv.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+