Horoskopi un mistika
Horoskopi

Esi apmierināts ar dzīvi un meties tajā pilnu krūti! Horoskopi no 19. līdz 25. augustam0

Foto: Pexels

Auns

Daudz jaunu, drosmīgu un oriģinālu ideju, un viņš gatavs tās visas arī īstenot. Tikt pie palīgiem palīdzēs viņa spēja radīt simpātijas, kas šonedēļ lielāka nekā citkārt. Būtu tomēr labi, ja viņš neļautos impulsiem šķērdēt naudu.

Vērsis

Darbi sokas, un viss būtu kārtībā, ja vien viņam nešķistu, ka viss notiek pārāk lēni, un tas neradītu lieku nervozitāti. Viņš darītu labi, ja pacenstos saplānot darbus – tad redzētu, ka patiesībā viss notiek pēc plāna.

Dvīņi

Traucē pagātnes atmiņas, kas tā vien vedina uzskatīt sevi par neveiksminieku un pažēloties kādam, cik pasaule tomēr ir slikti iekārtota. Tā var gan saslimt ar nerviem, gan apnikt visiem… Tā vietā gan labāk vienkārši sākt ko jaunu un pašam patīkamu.

Vēzis

Viss ir kārtībā. Nekādi īpaši kalni šonedēļ nav jāgāž, un ar kārtējiem darbiem viņš tiek galā gluži labi. Planētas arī nodrošina prasmi iekļauties sabiedrībā, un, tā kā sasniegts šonedēļ ir visai daudz, viņa popularitāte tikai pieaug.

Lauva

Pilna spēka, darbojas enerģiski, un arī panākumi neizpaliek. Sekmes darbos ir tik labas, ka viņa jau kļūst augstprātīga un sāk uzskatīt sevi bezmaz vai par pasaules centru un sāk pulcēt ap sevi lišķus un pielīdējus. Labāk būtu sākt ko jaunu un pavisam grūtu…

Jaunava

Viņa ir kaislīgāka nekā citkārt un vēlas baudīt dzīvi pilniem malkiem. Īstais brīdis baudīt esošo vai meklēt jaunu mīlestību vai vienkārši izklaidēties. Darbā laiks sākt ko jaunu un pavisam oriģinālu.

Svari

Apmierināti ar dzīvi un metas tajā ar pilnu krūti. Vairāk gan ir noskaņoti uz dzīves baudīšanu nekā strādāšanu, tādēļ būtu labi, ja atvaļinājums vēl nebūtu garām. Ja nu tā tomēr nav, paliek gan vēl iespēja gūt slavu ar darbu.

Skorpions

Lai ko šonedēļ darītu, viņš to dara ar pilnu krūti, un tādēļ panākumi neizpaliek, vai nu tie būtu sasniegti darbā, vai arī mīlestībā. Zvaigžņu izvietojums mudina atteikties no visa vecā un savu laiku nodzīvojušā. Tas būtu labi, taču ar to nevajadzētu pārspīlēt…

Strēlnieks

Noskaņots filozofiski un vairāk prāto nekā dara ko reālu. Iespējams, ka tas nebūtu slikti, sevišķi, ja viņš vēl ir atvaļinājumā. Gūtās atziņas noderēs kaut kad vēlāk un ne tikai pašam, bet arī citiem.

Mežāzis

Pārlieka cenšanās panākt savu un arī perfekcionisms var novest pie sliktām sekām. Sākt ko jaunu, lielu un pamatīgu arī nevajadzētu – pietiks tikt galā ar kārtējiem darbiem. Daudz kas gan var notikt pats no sevis – sevišķi mīlas lietās.

Ūdensvīrs

Planētas vairāk noskaņo uz tukšām runām un lietu atlikšanu nekā uz nopietnu rīcību. Tajā pašā laikā daudz dažādu iespēju, kuras nevajadzētu palaist garām, tādēļ šai tendencei nevajadzētu pakļauties. Jāsargās no saaukstēšanās.

Zivis

Šonedēļ viņas ir nedaudz ideālistes. Ja viņas izrādīsies arī kaut nedaudz pragmatiskas un spēs mobilizēties darbam, tas ļaus sasniegt lielus mērķus. No otras puses, nepieciešams gan atcerēties, ka labs ir laba ienaidnieks…

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Kā planētas ietekmēs mūsu ikdienu, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neuzticies svešiem cilvēkiem! Horoskopi 12.septembrim
4 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Šajās dienās pati daba dziedina: Svaru padomi
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Zarnu infekcijas simptomi atklāti 19 bērniem un četriem bērnudārzu darbiniekiem Siguldas pusē
47 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kad ārēji sakopies indivīds ver vaļā muti, nereti ir jābāž ciet ausis 1
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Spēcīgais vējš gandrīz nogāzis sastatnes deviņstāvu ēkai uz Liepājas centrālās ielas
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Pirmdien uzspīdēs saule un pūtīs spēcīgs vējš
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Sports
FOTO: Baumanis piebremzē Nitišu, Rīgā fināls bez latviešiem
1 stunda