Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
9. februāris, 2016
Drukāt

Esi nākotnes transporta ģēnijs!

transportgenius

Tu esi 18 līdz 22 gadus vecs, tev ir apnikusi satiksme tavā pilsētā, uzskati, ka transporta izmaksas ir pārāk lielas, tevi satrauc transporta ietekme uz globālo sasilšanu, esi pārpilns ar idejām, kā uzlabot mobilitāti Eiropā un pasaulē kopumā un vēlies rīkoties, lai situāciju uzlabotu? Tad piedalies Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) izsludinātajā konkursā un pierādi, ka esi nākotnes transporta ģēnijs! “FIA Region 1” un LAMB uzskata – tā ir tava iespēja, strādājot kopā ar starptautiskajiem ekspertiem mobilitātes jomā, mainīt pasauli! Pat visvienkāršākā ideja var globāli uzlabot satiksmi un transportu Latvijā, Eiropā, pasaulē!

Tev ir jāaizsūta savs konkursa darbs starptautiskajai žūrijai, kura pirmajā atlases posmā rūpīgi izvēlēsies piecus dalībniekus. Šie pieci jaunieši dosies FIA apmaksātā divu dienu vizītē uz Briseli, kur klātienē iepazīstinās FIA ekspertus ar savu ideju. Pēc diskusijām Briselē tiks atlasīti trīs labākie, kuri 10. maijā dosies uz Helsinkiem, lai “FIA Region 1” asamblejas laikā iepazīstinātu ar savu mobilitātes koncepciju, un tieši asamblejas dalībnieki balsos, lai izvēlētos vienu nākotnes transporta ģēniju, kurš saņems galveno balvu – ceļojumu uz FIA formulas E sacensībām Londonā 2. un 3. jūlijā.

Žūrija vērtēs konkursa darbu oriģinalitāti, kādu ieguldījumu no idejas gūtu sabiedrība, cik nozīmīga ideja ir transportam un mobilitātei kopumā, vai idejas piedāvājuma prezentācijas veids ir aizraujošs un interesants.

Plašāka informācija “http://genius.fiaregion1 com/, http://www.fiaregion1.com/”

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+