Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
9. februāris, 2016
Drukāt

Esi nākotnes transporta ģēnijs!

transportgenius

Tu esi 18 līdz 22 gadus vecs, tev ir apnikusi satiksme tavā pilsētā, uzskati, ka transporta izmaksas ir pārāk lielas, tevi satrauc transporta ietekme uz globālo sasilšanu, esi pārpilns ar idejām, kā uzlabot mobilitāti Eiropā un pasaulē kopumā un vēlies rīkoties, lai situāciju uzlabotu? Tad piedalies Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) izsludinātajā konkursā un pierādi, ka esi nākotnes transporta ģēnijs! “FIA Region 1” un LAMB uzskata – tā ir tava iespēja, strādājot kopā ar starptautiskajiem ekspertiem mobilitātes jomā, mainīt pasauli! Pat visvienkāršākā ideja var globāli uzlabot satiksmi un transportu Latvijā, Eiropā, pasaulē!

Tev ir jāaizsūta savs konkursa darbs starptautiskajai žūrijai, kura pirmajā atlases posmā rūpīgi izvēlēsies piecus dalībniekus. Šie pieci jaunieši dosies FIA apmaksātā divu dienu vizītē uz Briseli, kur klātienē iepazīstinās FIA ekspertus ar savu ideju. Pēc diskusijām Briselē tiks atlasīti trīs labākie, kuri 10. maijā dosies uz Helsinkiem, lai “FIA Region 1” asamblejas laikā iepazīstinātu ar savu mobilitātes koncepciju, un tieši asamblejas dalībnieki balsos, lai izvēlētos vienu nākotnes transporta ģēniju, kurš saņems galveno balvu – ceļojumu uz FIA formulas E sacensībām Londonā 2. un 3. jūlijā.

Žūrija vērtēs konkursa darbu oriģinalitāti, kādu ieguldījumu no idejas gūtu sabiedrība, cik nozīmīga ideja ir transportam un mobilitātei kopumā, vai idejas piedāvājuma prezentācijas veids ir aizraujošs un interesants.

Plašāka informācija “http://genius.fiaregion1 com/, http://www.fiaregion1.com/”

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+