Mobilā versija
+14.5°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
4. novembris, 2014
Drukāt

Esi nesen iepazinusies? Uzzini, vai šīs attiecības būs noturīgas

1. Jautājumi, ko uzdot sev tauriņu laikā

1no6
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Jaunākie pētījumi liecina – pastāv signāli, kas jau divu cilvēku iepazīšanās sākumā liecina, vai attiecības pastāvēs ilglaicīgi vai būs vien īslaicīga aizraušanās. Bet kā to izspriest laikā, kad tevi pilnībā savā varā pārņemusi tik patīkamā tauriņu sajūta un tu lido metru virs zemes? Atbildes meklē turpmākajos piecos jautājumos, kurus uzdot rosina žurnāls “Psychology Today”.

  1. Jautājumi, ko uzdot sev tauriņu laikā
  2. Cik līdzīgi jūs esat?
  3. Vai esi tikusies ar viņa draugiem un ģimenes locekļiem?
  4. Vai tavs jaunais partneris joprojām meklē citus variantus?
  5. Vai tev ir bail palikt vienai?
  6. Kā tavs jaunais sirdsāķītis reaģē uz ideju par atbildību?

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+