Horoskopi un mistika
Horoskopi

Esi piesardzīgs finanšu jautājumos! Horoskopi 14. – 20. janvārim0

Foto: LETA/Edijs Pālēns

Auns

Pirmdien pastiprināsies intuīcija, izmanto to, lai runātu ar priekšniecību. Var būt spilgti sapņi. Piektdien gatavojies intensīvai komunikācijai, panākumu gūšanā vajadzēs pierādīt savas prāta spējas. Visu noteiks nevis tas, kurš stiprāks, bet kurš gudrāks.

Vērsis

Pirmdienas vakars būs ideāls radošām aktivitātēm. Trešdiena kā radīta dzīves un gastronomisko gardumu baudīšanai, diez vai gribēsies iespringt uz strādāšanu. Piektdien iespējamas intensīvas pārdomas par dzīvi, pieaugs pārliecināšanas spējas.

Dvīņi

Šonedēļ sargi repu­tāciju, iespējami pārpratumi attiecībās ar priekšniecību. Uzlabosies attiecības ar draugiem, ja vien nejauksi tur pa vidu naudas lietas. Nedēļas otrajā pusē pastiprināsies interese par ezotēriku, astroloģiju vai viņsaules dzīvi.

Vēzis

Pirmdien vari parunāt ar savu otro pusīti par filozofiskas dabas jautājumiem. Miermīlīgākā, atpūtai piemērotākā diena būs trešdiena. Ceturtdiena, piektdiena – gaidāmas nemierīgas, pat haotiskas dienas ar milzīgu kņadu visapkārt, izrādi profesionalitāti.

Lauva

Nedēļa iesāksies uz pozitīvas nots. Piesardzība jāievēro finanšu jautājumos. Otrdien var izdoties nopelnīt kādu komplimentu. Piektdien atpūsties neļaus nospriegotā nervu sistēma un aktīvs iekšējais dialogs. Ja nav ar ko izrunāties, raksti dienasgrāmatu.

Jaunava

Nepiemērota nedēļa nekustamā īpašuma iegādei. Neidealizē attiecības, jebkuram ir tiesības kļūdīties! Var būt grūtības ar uzticēšanos, taču šonedēļ tas par skādi nenāks. Piektdien iespējams risināt mīlas jautājumus un attiecības ar bērniem.

Svari

Šonedēļ, slēdzot līgumus, jābūt ļoti uzmanīgiem. Otrdiena piemērota remonta uzsākšanai vai mēbeļu pārbīdīšanai. Nedēļas nogalē iespējami sarežģījumi attiecībās, strīdi par ietekmi ģimenē. Esi gatavs izrādīt elastību, palīdzēs arī veselīgs humors.

Skorpions

Šonedēļ radīsies iespējas nopelnīt. Trešdien baudi attiecības ar mīļoto cilvēku. Piektdiena ļoti intelektuāla diena – veiksmīga lai mācītu un mācītos – būs vieglāk iekļūt lietu būtībā un saprast lietas, kuras varbūt parasti nav skaidras.

Strēlnieks

Jutīsies mīlēts un novērtēts, aktivizēsies intīmā dzīves puse. Taču joprojām var neizdoties atrisināt ar nekustamo īpašumu vai ģimeni un vecākiem saistītos jautājumus, kas var pietušēt prieku un pašapziņu.

Mežāzis

Apkārtējo cilvēku uzvedība šķitīs neloģiska un neizprotama, viņi var pat apšaubīt tavas zināšanas. Ja tā, var tikt izsisti no līdzsvara tavi iekšējie radari un rasties grūtības uzticēties paša sajūtām. Nezaudē ticību sev, tu vari paļauties tieši uz saviem spēkiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Neļauj, lai paziņas tevi iesaista kaut kādās mistiskās finanšu afērās. Sargā savu enerģētisko lauku no citu cilvēku negatīvās iedarbības. Iespējams piedzīvot garīgo apgaismību, ja pratīsi savu psihisko enerģiju novirzīt konstruktīvā gultnē.

Zivis

Laba nedēļa, lai baudītu sociālo dzīvi, centies parādīt sevi no labās puses, taču esi godīgs. Draugiem būs liela nozīme. Ja sarunu ceļā nepieciešams nonākt līdz kādai patiesībai, konfrontācijai piemērotākā būs piektdiena.

LA.lv