Horoskopi un mistika
Horoskopi

Esi uzmanīgs un uzticies pats sev! Horoskopi 12.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Pat tad, ja tu šodien saplānosi visu uz papīra un izskaitļosi visus riskus, visu izjaukt var visnenozīmīgākais “cilvēcīgais faktors”. Pievilt var arī kā draugi, tā kolēģi, tā tikko iepazīti cilvēki. Lai vai kā, šodien uzticēties tu vari tikai pats saviem spēkiem un spējām. Uzmanīgi jāizturas pret naudu – daudziem gaidāmi neplānoti tēriņi. Jābūt uzmanīgam un rūpīgam, kad runa ir par veselību – nedrīkst saaukstēties, jo jāslimo tad būs ilgi un smagi.

Auns

Piemērota diena, lai noslēgtu līgumus un darbotos ar finanšu darījumiem. Iespējamas grūtības ģimenē un attiecībās. Necenties savas rūpes novirzīt citiem cilvēkiem, uzņemies atbildību. Ja tu šodien saslimsi, slimosi ilgi un smagi, iespējama apsaldēšanās. Saudzē sevi.

Vērsis

Labvēlīga diena, lai formētu dažādus notariālus dokumentus, vērstos pie priekšniecības un dažādām valsts iestādēm. Nav izslēgts, ka izdosies mainīt notikumu gaitu tev labvēlīgā virzienā. Iespējams, tieši šodien tu izlīgsti ar partneri un atradīsi dvēseles mieru.

Dvīņi

Vēlme analizēt sevi un savu rīcību šodien var novest pie tā, ka tu sastrīdēsies ar sev tuviem cilvēkiem. Tavas attiecības var nonākt strupceļā. Labvēlīga diena, lai nodarbotos ar sportu un fiziskajām aktivitātēm.

Vēzis

Lieliska diena, lai padomātu par savas karjeras attīstību. Iespējami panākumi arī personīgajā sfērā, taču materiālos jautājumus tev atrisināt nebūs viegli – iespējamas izmaiņas finansiālajā jomā, kas saistīts ar kādu dārgu, nepārdomātu pirkumu vai kaut ko, ko agrāk esi solījis. Jebkurā gadījumā šodien tev vajadzētu uzmanīgi rīkoties ar naudu.

Lauva

Šodien vari gaidīt labas ziņas vai patīkamas tikšanās. Izvairies no pretenzijām, kuras vēlies paust pret apkārtējiem cilvēkiem, it īpaši, ja tas ir tavs mīļotais cilvēks. Aicini ciemos savus draugus, būs izdevies lielisks vakars.

Jaunava

Iespējams, ka šodien tevi gaida kāds aizraujošs ceļojums vai negaidīta iepazīšanās, ko tu atcerēsies ilgi un kas tev sagādās daudz jauku brīžu. Šo dienu tāpat vari veltīt materiālo lietu risināšanai – tev veiksies. Nekritizē un nerāj bērnus. Tavas prasības pret viņiem var izraisīt asus strīdus un diskusijas ģimenē.

Svari

Aktīva un radoša diena. Pieaugs tava emocionalitāte un arī intuīcija. It īpaši tas attiecas uz tiem Svariem, kas dara radošu darbu. Iespējams, tu sajutīsi spēku pieaugumu un entuziasmu – tad tik ķeries pie darba! Laba diena, lai iepirktos un paaugstinātu savu autoritāti citu cilvēku acīs.

Skorpions

Tevī šodien pamodīsies gluži vai kosmiska enerģija. Pirmā dienas puse tev sniegs dvēselisku līdzsvaru. Paaugstināsies darba spējas, parādīsies iespēja novērtēt visas priekšrocības, kā arī trūkumus, kritiski paskatīties uz sasniegto un saplānot nākotni. Nav izslēgts, ka vakarā vari sastapties ar dažādām sadzīviskām ķibelēm vai finanšu jautājumu risināšanu. Iespējams, tu zaudēsi daļu kapitāla vai nesaņemsi to naudu, ar kuru rēķinājies.

Strēlnieks

Šodien nevajadzētu uzsākt jaunas lietas – ieteicams tikt galā ar esošajām. Iespējama vilšanās mīlas frontē, kas tev sagādās dvēseliskas sāpes. Šodien pastāv diezgan liela iespēja, ka tu sastapsies ar negatīvām emocijām. Neatsakies no draugu un tuvu cilvēku palīdzības un atbalsta.

Mežāzis

Kopumā labvēlīga diena. Vīriešus – Mežāžus šodien gaida veiksme, ja vien jūs negribēsiet uzreiz risināt globālus uzdevumus un sagriezt pasauli kājām gaisā. Nepārvērtē savus spēkus un iespējas! Sievietēm savukārt pārmērīgas aktivitātes šodien var vainagoties ar problēmām privātajā dzīvē un izraisīt pat nervu sabrukumu. Var gadīties problēmas ar veselību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmā dienas puse var izrādīties ne pārāk veiksmīga. Iespējams, tev nāksies atcelt ieplānoto atpūtu, bet tā vietā uzņemties papildus notikumus. Tava prasme piekāpties un neizraisīt konfliktu zināmā mērā samazinās dažādas negatīvas tendences, kas šodien var atgadīties. Iespējams, ka sapnis, ko tu redzēji šonakt, tieši šodien arī piepildīsies.

Zivis

Tava autoritāte un reputācija var negaidīti mainīties. Centies būt atturīgs – nestrīdies un neuztver savā adresātā izteikto kritiku pārāk sāpīgi. Negaidītas ziņas, ko tu saņemsi otrajā dienas pusē, ļaus tev nokļūt tuvāk kādam savam mērķim.

LA.lv