Mobilā versija
Brīdinājums +9.5°C
Gaitis, Gaits, Karīna
Otrdiena, 17. oktobris, 2017
4. janvāris, 2016
Drukāt

“Esiet drosmīgi veidot tagadni” Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa gadumijas uzruna (10)

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Labvakar, mīļie Latvijas ļaudis! Labvakar Latvijā un pasaulē!

Ir brīdis pirms gadumijas, un tūlīt aizsāksies jauns gads. Tas ir mirklis, kad atskatāmies uz paveikto un kaldinām plānus nākotnei. Tomēr es gribu mudināt neskatīties kalendārā, bet izbaudīt katru mirkli un novērtēt to, kas ikvienam no mums ir dots!

Ik reizi, ielūkojoties spogulī, esiet pateicīgi par to, ka jums ir dota vēl viena brīnišķīga diena, kurā ar pārliecību varat teikt, ka jūs īstenojat savus sapņus. Nesalīdziniet sevi ar citiem, bet katru rītu mostieties ar pārliecību, ka jūsu dzīve ir unikāla un ka jūs darāt to labāko, kas ir jūsu spēkos!

Paskatieties šobrīd sev apkārt – jums blakus ir cilvēki, kas ir izvēlējušies būt kopā tieši ar jums gan šajā svētku dienā, gan ikdienas rūpēs, gan priekos, gan bēdās. Pateiksim paldies mūsu līdzcilvēkiem par sniegto atbalstu aizejošajā gadā un atbalstīsim cits citu arī nākamajā gadā.

Tautieši!

Esiet kā Latgales cilvēki – tik sirsnīgi un dāsni! Esiet kā kurzemnieki – neatlaidīgi un lepni! Esiet kā Zemgales ļaudis – apdomīgi un strādīgi! Esiet kā vidzemnieki – tik iedvesmas pilni un radoši! Esiet kā rīdzinieki – tikpat rosīgi un uzņēmīgi!

Iedvesmosim viens otru ik dienas, jo mūsu valsts esam mēs paši! Cik stiprs būs katrs no mums, tik stipra būs mūsu nācija. Mēs esam tie, kas šīs vērtības aiznesīs nākotnē. No mums ir atkarīgs tas, vai pievienosim tām klāt kaut ko vērtīgu no tagadnes. Esiet drosmīgi veidot tagadni, ko atcerēsies vēl gadu desmitiem! Lai mūsu bērni būtu lepni dzīvot Latvijā!

Tāpēc 2016. gadā novēlu jums būt vēl drosmīgākiem, jo tikai drosmīgi cilvēki spēj mainīt sevi un pasauli sev apkārt. Noticiet saviem nomoda sapņiem, nebaidieties no lieliem mērķiem un izdariet visu, lai paveiktu plānoto! Esiet drosmīgi stāties pretim atrunām, kas attur no mērķu īstenošanas! Un speriet pirmo soli, lai piepildītu savus sapņus! Jums ir viss, lai to izdarītu! Drosme darīt lielas lietas ir iedvesmojusi latviešus no paaudzes paaudzē ar pārliecību veidot savu un Latvijas nākotni!

Man ir gods šajā mirklī jums vēlēt raženu un bagātu jauno gadu! Uzsaucu tostu par jūsu panākumiem, par veseliem, laimīgiem un stipriem Latvijas cilvēkiem, kuplām ģimenēm un smaidošiem bērniem! Par mūsu tautu un mūsu Latviju!

Esmu lepns dzīvot starp jums! Esmu lepns dzīvot Latvijā! Dievs, svētī Latviju un tās iedzīvotājus! Laimīgu jauno, 2016. gadu!

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. pienākums ir tricināt gaisu, nevis, teiksim,
  šķūrēt sniegu no ietvēm !

 2. “Tautieši!”Ū-ū! “Esiet kā Latgales cilvēki – tik sirsnīgi un dāsni! Esiet kā kurzemnieki – neatlaidīgi un lepni! Esiet kā Zemgales ļaudis – apdomīgi un strādīgi! Esiet kā vidzemnieki – tik iedvesmas pilni un radoši! Esiet kā rīdzinieki – tikpat rosīgi un uzņēmīgi!” Beigās sapratu-krievi,kuri tiek aicināti tomēr mācīties no latviešiem…

  • Latvijas tautas tautieši bez tautības Atbildēt

   Jā, Vējonis ir krievs. Tieši tāpēc viņa 1.telefonsaruna bija krieviski – ar mammu krievieti. Bet tas labi, ka viņš savus krievu tautiešus uzrunāja valsts valodā.

 3. Kāpēc ļaudis, bet ne latvieši un okupanti ? Nu jā, krievam vieglāk izteikt” narod vai bidlo”.Jāmācās latviski runāt.

 4. Prezidents pats neko nelemj, tikai atreferē hūtes&rudāsdāmas domas

 5. Vai tiešām nosauks šo? Atbildēt

  Kāpēc J.Reirs?

  Tāpēc, ka uz J.Reira fona pati S.Āboltiņa izceltos? Murgs.

  elementāra shēma

  Reirs>Prudentia>AirBaltic>M.Gauss>Vņešekonombank>Kremlis

  Tautiete

  Reirs – ar visām savām parādsaistībām – garantija mazo un mikrouzņēmumu tālākai iznīcināšanai.

 6. ZZS, jūsu RV ir nopirkts? Atbildēt

  Ja Va’jonis nominēs ābolainās kādu no labajām rokām, tas būs apstiprinājums slepenajam faktam, ka starp abiem politiķiem bija noslēgts slepens līgums par krēslu sadali savā starpā

 7. Valsts prezidents ir Lemberga marionete.

Roberts Zīle: Nedrīkstam palikt vienaldzīgi (13)Katalonijas centieni iegūt neatkarību no Spānijas izraisījuši pretrunīgu reakciju Eiropā: vieni atbalsta kataloņu tiesības uz pašnoteikšanos, bet citi uzskata, ka Katalonijas atšķelšanās radīs bīstamu precedentu un uzkurinās separātisma tendences.
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Lēnām un prātīgi. Ka tik kaut kas nenotiek…

Pārejai uz izglītību tikai latviešu valodā jānotiek pakāpeniski – šādu viedokli trešdien žurnālistiem paudis Valsts prezidents Raimonds Vējonis, komentējot ieceri pēc trim gadiem vidusskolās visus vispārizglītojošos priekšmetus mācīt tikai valsts valodā, par ko paziņojis izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. Valsts prezidents teicis, ka ir jādomā, kā un ko labāk darīt, lai risinātu šo jautājumu, ziņo LETA. Izglītības un zinātnes ministrijai ir dots uzdevums sagatavot informatīvo ziņojumu, kurā tiks precīzi aprakstīts, kādā veidā šo jautājumu varētu risināt. “Kad būs šis ziņojums, tad arī varēs sniegt vērtējumu, bet pašreizējā situācijā tā vēl ir tikai ideja, kas tiek apspriesta,” piebilda Vējonis.

Vai piekrītat apgalvojumam, ka vīriešiem pēc 40 gadiem jālieto steroīdi?
Monika Zīle: Garā mēle un īsās rokas (3)Kuplo ģimeņu ieguvums no demogrāfijas veicināšanai piešķirtajiem miljoniem pagaidām neskaidrs
Laima Geikina: Vai mēs vēlamies pārmaiņas izglītībā? (15)"Kurš no jums ir bez grēka, lai pirmais met akmeni uz viņu!" (Jņ 8:7)
Draugiem Facebook Twitter Google+