Mobilā versija
+3.5°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
20. novembris, 2012
Drukāt

Esiet uzmanīgi!

Foto - Arnis BlodonsFoto - Arnis Blodons

Pazīstamajam žurnālistam un motobraucējam Arnim B. garastāvokli pabojāja šāda liksta. “Nestes” uzpildes stacijā viņš nejauši aizlēja šļakatu 95. benzīna garām “Harleja” bākas atverei. Štrunts, gadās. Un zēns aizbrauca tālāk. Taču izrādījās – nav viss štrunts. Krāsa nogāja…

 

Meklēja Arnis taisnību. Patērētāju aizstāvjiem rakstīja. Tie pārsūtīja sūdzību VID akcīzes preču uzraugiem, kuri atbildēja – ar minētās degvielas kvalitāti viss kārtībā. “Neste” un “Statoil” Arnis patirdīja – kāpēc visdažādākie brīdinājumi uzpildes stacijās sarakstīti (pat kaska, izrādās, pirms degvielas uzpildes jānoņem), bet par iespējamo agresivitāti pret krāsotām virsmām nekur ne vārda? Atbildēs – ne miņas no kaut mazākās vainas apziņas. “Statoil” pat raksta – motociklistu TV raidījumā parādītie eksperimenti ar bāku krāsojumu un benzīnu esot neobjektīvi un visīstākā neslavas celšana.

Nu labi. Benzīna īpašas modifikācijas tiešām tiek lietotas kā krāsu šķīdinātājs. Arnim vajadzēja būt uzmanīgam. Bet viņa piedzīvojumu slēpt un “prasīt atsaukt” tomēr nez vai ir pareizi. Vai grūti pievienot brīdinājumiem (dažiem visai dīvainiem) vēl vienu – benzīns var sabojāt krāsojumu! Esiet uzmanīgi!

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+