×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. novembris, 2012
Drukāt

Esiet uzmanīgi!

Foto - Arnis BlodonsFoto - Arnis Blodons

Pazīstamajam žurnālistam un motobraucējam Arnim B. garastāvokli pabojāja šāda liksta. “Nestes” uzpildes stacijā viņš nejauši aizlēja šļakatu 95. benzīna garām “Harleja” bākas atverei. Štrunts, gadās. Un zēns aizbrauca tālāk. Taču izrādījās – nav viss štrunts. Krāsa nogāja…

 

Meklēja Arnis taisnību. Patērētāju aizstāvjiem rakstīja. Tie pārsūtīja sūdzību VID akcīzes preču uzraugiem, kuri atbildēja – ar minētās degvielas kvalitāti viss kārtībā. “Neste” un “Statoil” Arnis patirdīja – kāpēc visdažādākie brīdinājumi uzpildes stacijās sarakstīti (pat kaska, izrādās, pirms degvielas uzpildes jānoņem), bet par iespējamo agresivitāti pret krāsotām virsmām nekur ne vārda? Atbildēs – ne miņas no kaut mazākās vainas apziņas. “Statoil” pat raksta – motociklistu TV raidījumā parādītie eksperimenti ar bāku krāsojumu un benzīnu esot neobjektīvi un visīstākā neslavas celšana.

Nu labi. Benzīna īpašas modifikācijas tiešām tiek lietotas kā krāsu šķīdinātājs. Arnim vajadzēja būt uzmanīgam. Bet viņa piedzīvojumu slēpt un “prasīt atsaukt” tomēr nez vai ir pareizi. Vai grūti pievienot brīdinājumiem (dažiem visai dīvainiem) vēl vienu – benzīns var sabojāt krāsojumu! Esiet uzmanīgi!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+