Kokteilis
Stilo

Ešlij, tu esi nodevēja! Lielo izmēru modeles fani sašutuši par viņas notievēšanu 16

Foto – Instagram

Lielo izmēru modele Ešlija Greiema nesen sociālajā tīklā publiskojusi fotogrāfiju, kuras dēļ daļai viņas neskaitāmo fanu sabojājās oma: viņi uzreiz pamanīja, ka viņas kuplās formas jūtami noplakušas, modinot aizdomas par “sēšanos uz diētas”.

Jāpiemin, ka sašutums nav gluži bez pamata, jo Ešlija ir viena no tām modelēm, kas ceļu uz modes skatuvi izlauza arī apaļīgām meitenēm.

Greiema kopš tā laika kļuvusi superpopulāra, arī starp cilvēkiem ar lieko svaru, kas īpaši dedzīgi seko viņas gaitām sociālajos tīklos. Nav pārsteidzošs viņu sašutums, redzot, ka viņu mīlule, iespējams, pārmetusies pretējā nometnē un cenšas samazināt svaru.

“Kur tad plus izmērs, ar ko tu tā lepojies? Tu esi ļoti aizdomīgi notievējusi. Tu man vairs nepatīc. Kāpēc tu maini sevi. Tu esi nodevusi cilvēkus, kuri tev ticēja. Tu joprojām esi skaista, bet esi zaudējusi to, kas mani tevī valdzināja daudzus gadus… Slaidule, bet vārdu sev ieguvi tieši ar apaļumu. Nevajag mānīt cilvēkus! Un tā visas plus izmēra modeles: sākumā “pīārojas” ar svaru, bet pēc tam sāk tievēt,” sociālajos tīklos gaužas Ešlijas sekotāji.
Citiem tomēr viņas jauniegūtās formas netraucē jau n-to reizi piedāvāt roku un sirdi un jūsmīgi slavināt sievietes seksīgumu.

Galerijas nosaukums

Avots: misstits.ru

Saistītie raksti
LA.lv