Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
2. augusts, 2016
Drukāt

Ešlij, tu esi nodevēja! Lielo izmēru modeles fani sašutuši par viņas notievēšanu

Foto - InstagramFoto - Instagram

Lielo izmēru modele Ešlija Greiema nesen sociālajā tīklā publiskojusi fotogrāfiju, kuras dēļ daļai viņas neskaitāmo fanu sabojājās oma: viņi uzreiz pamanīja, ka viņas kuplās formas jūtami noplakušas, modinot aizdomas par “sēšanos uz diētas”.

Jāpiemin, ka sašutums nav gluži bez pamata, jo Ešlija ir viena no tām modelēm, kas ceļu uz modes skatuvi izlauza arī apaļīgām meitenēm.

Greiema kopš tā laika kļuvusi superpopulāra, arī starp cilvēkiem ar lieko svaru, kas īpaši dedzīgi seko viņas gaitām sociālajos tīklos. Nav pārsteidzošs viņu sašutums, redzot, ka viņu mīlule, iespējams, pārmetusies pretējā nometnē un cenšas samazināt svaru.

“Kur tad plus izmērs, ar ko tu tā lepojies? Tu esi ļoti aizdomīgi notievējusi. Tu man vairs nepatīc. Kāpēc tu maini sevi. Tu esi nodevusi cilvēkus, kuri tev ticēja. Tu joprojām esi skaista, bet esi zaudējusi to, kas mani tevī valdzināja daudzus gadus… Slaidule, bet vārdu sev ieguvi tieši ar apaļumu. Nevajag mānīt cilvēkus! Un tā visas plus izmēra modeles: sākumā “pīārojas” ar svaru, bet pēc tam sāk tievēt,” sociālajos tīklos gaužas Ešlijas sekotāji.
Citiem tomēr viņas jauniegūtās formas netraucē jau n-to reizi piedāvāt roku un sirdi un jūsmīgi slavināt sievietes seksīgumu.


Avots: misstits.ru

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+