×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
10. novembris, 2014
Drukāt

Lasītāju aptauja: Esmu latvietis un lasu “LA”

la_1011

Sākusies preses izdevumu abonēšana 2015. gadam. Lasītājiem jautāju, vai arī turpmāk viņu pastkastītēs būs “Latvijas Avīze”.

Alfrēds Leja Kazdangā: “”LA” esmu jau pasūtījis nākamajam pusgadam. Tagad jāgaida solītās dāvanas – sienas kalendārs 2015. gadam un pavārmākslas grāmata. Avīzi lasu kopš pirmā numura. Esmu ulmaņlaika bērns, un tās idejas, ko manī iedēstījis Kārlis Ulmanis, esmu saglabājis visu mūžu. Tagad jūs, “Latvijas Avīze”, esat tie, kas uztur dzīvas šīs vērtības. Cepuri nost jūsu priekšā! Atļaušos teikt, ka “LA” ir tikpat populāra kā pirmskara “Jaunākās Ziņas”.”

Ārija Beņķe Babītes novadā: “Noteikti “LA” abonēšu un lasīšu arī nākamgad. Parasti pasūtu uzreiz pusgadam. Mani interesē iedzīvotāju viedokļi, viņu domas, tāpēc pēdējo lappusi izlasu vispirms. No pēdējo dienu publikācijām prātā palikusi saruna ar Igoru Vatoļinu un Jevgenija Gomberga lielais raksts “Murkšķa diena. Pēc vēlēšanām”. Domāju, ka tādi raksti arī ir vajadzīgi, jo šie cilvēki dzīvo mūsu vidū. Jāzina, ko viņi par mums un šo valsti domā.”

Ivars Vītoliņš Valmierā: “”LA” abonēju jau gadiem ilgi. Saturīgs laikraksts. Vienmēr kārtīgi izlasu pirmās trīs lappuses, interviju ar redakcijas viesi. Ļoti patīk Egila Līcīša feļetoni, jo pats esmu liels humora piekritējs. Savulaik abonēju “Dadzi” no pirmā līdz pēdējam numuram, un visi eksemplāri saglabāti. Novērtēju, ka lasītājiem dodat iespēju piezvanīt žurnālistiem, aprunāties, izteikt savu viedokli. “LA” pasūtīšu arī turpmāk.”

Arturs Liepiņš Ērgļu novadā: “Kādreiz abonēju vairākus izdevumus, bet nu pasūtu vairs tikai “Latvijas Avīzi”. Šobrīd abonēju ik pa ceturkšņiem. Kamēr vien maciņš ļaus, to turpināšu darīt. Tematika ir plaša un interesanta. Patīk lielās intervijas, ko vada pats Krustiņš. Līcītis asprātīgi tirpina tos gudriniekus, kas kaut ko sastrādājuši. Bet pēdējā lappusē saista iedzīvotāju domas. Kopā – vesela bagātība.”

Kristīne Ilūkstes novadā: “Esmu jau pasūtījusi “LA” kopā ar “Mājas Viesi” un “Praktisko Latvieti” nākamajam pusgadam. Vajadzīgo summu pa vasaru sataupīju no pensijas. Ko lasu? Pirmajās lappusēs saista aktuālā aptauja un komentāri, tos izlasu pilnīgi visus. Ļoti patīk karikatūras un, protams, “Lasītāju balsis”. Bet redakcijai vēlu izturību, nepadodieties! Cilvēki jums tic.”

Staņislavs Daugulis Valmierā: “”LA” abonēju uzreiz visam gadam. Lasu, jo patīk, ka avīze pamatā balstās uz patriotismu, un tas mums, kas dzimuši ulmaņlaikā, ir svarīgi. Saista lasītāju viedokļi, ārzemju ziņas, vaļasprieki – medības un makšķerēšana, izšķirstu un izlasu visu avīzi. Citus laikrak­stus neabonēju. Esmu latvietis un lasu “Latvijas Avīzi”.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+