×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
28. janvāris, 2014
Drukāt

Esot jāsagaida rezultāti Kažociņa lietā (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Vispirms ir jāsagaida izmeklēšanas rezultāti bijušā Satversmes aizsardzības biroja direktora Jāņa Kažociņa lietā, pirms varēs spriest par likuma grozījumu veikšanu saistībā ar apsardzes nodrošināšanu bijušajiem drošības dienestu vadītājiem, uzskata Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis (“V”).

“Ļausim pabeigt izmeklēšanu – neuzskatu par nepieciešamu steigties,” norādīja Latkovskis, skaidrojot, ka nevar izslēgt, ka izmeklēšanā atklājas kādi būtiski fakti, kas varētu ietekmēt tālāko lēmumu pieņemšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Iesaku Jums, Godātais Latkovska Kungs, izdarīt arī Jūsu „fiziskā ķermeņa” **. Vēl šodien.
  Jūsu „ Politiska dubultPašnāvība” izlasāma augstākstāvošajas rindās.
  Jūs esat- „Zolitūdes-MAXIMAS” polittehnoloģijas apoloģēts – „…vispirms „noskaidrosim”, kāpēc 20 x skan trauksmes signalizācija, tad sāksim domāt, kā rīkoties” – rezultējās 54 nevainīgu cilvēku slepkavībā.
  Ja personīgi Jūs neesat sarīkojis uzbrukumu Kažociņam, un
  Ja „personīgi esat nospriedis to neatkārtot”,
  Ja, Jūs „latkovski”, neesat uzbrucējus notvēris, nopratinājis, pārliecinājies, ka „slepkavības mēģinājuma izpildītāji” teikuši tikai patiesību,
  Ja Krievija nav devusi „rakstisku garantiju, ka tas neatkārtosies” – Jūs esat kriminālnoziedznieks!
  Nolikt uz „riska paplātes”, tagad jau „veiksmīgākai slepkavības realizācijai” Latvijas Valsts Satversmes Aizsardzības biroja Direktoru (slepenajos dienestos nav „bijušo”), ir KRIMINĀLNOZIEGUMS!
  „“Ļausim pabeigt izmeklēšanu – neuzskatu par nepieciešamu steigties,” norādīja Latkovskis, skaidrojot, ka nevar izslēgt, ka izmeklēšanā atklājas kādi būtiski fakti, kas varētu ietekmēt tālāko lēmumu pieņemšanu.”
  Patiesībā Jūs, Latkovska Kungs, nāktos arestēt jau šodien, jo brīvībā Jūs apdraudat Latvijas Valsti un tās Pilsoņus!
  KriminālNoziedznieks! – „Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis (“V”).”

 2. Šaubos vai tādi izmeklēšanas rezultāti vispār būs :)))

Draugiem Facebook Twitter Google+