×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
25. jūnijs, 2014
Drukāt

Esplanādē 26. jūnijā atklās izstādi „Atkarības anatomija”. Piedalīsies slaveni sportisti

LETALETA

26.jūnijā Esplanādē no plkst. 17:00 līdz 21:00, Latvijas Valsts policijas organizētā „Pretnarkotiku dienas” koncerta ietvaros, Rīgas Domes Labklājības departaments aicina apmeklēt izstādi „Atkarības anatomija”, kas tapusi īstenojot atkarības profilakses kampaņu „Skola brīva no narkotikām.”

Izstāde „Atkarības anatomija” tapusi sadarbībā ar stencilu mākslinieku Daini Rudens, kurš atkarības problemātiku atspoguļo no vairākiem būtiskiem aspektiem, norādot uz vairāku faktoru mijiedarbību, kas var veicināt atkarības veidošanos vai arī tieši pretēji – pasargāt no tās.
Rīgas domes Labklājības departaments Pretnarkotiku dienas pasākumos iesaistās projekta rezultātā, īstenojot atkarības profilakses kampaņu „Skola brīva no narkotikām”. Tās mērķis ir informēt iedzīvotājus, it īpaši pusaudžus un viņu vecākus, par narkotisko vielu lietošanas risku, sekām un palīdzības iespējām Rīgas pilsētā. Kampaņas ietvaros izveidoti arī sociālo tīklu konti www.draugiem.lv/piesledzgalvu un www.facebook.com/piesledzgalvu, kur jaunieši var iegūt vairāk informācijas par narkotisko vielu lietošanas riskiem un sekām, kā arī palīdzības iespējām.
Starptautiskā diena pret narkotiku lietošanu ik gadu tiek atzīmēta 26.jūnijā ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību narkotisko vielu lietošanas seku bīstamībai un atturēt cilvēkus uzsākt to lietošanu, turklāt Latvijā vēl aizvien aktuāla ir arī sintētisko stimulantu lietošana, bet it īpaši – tā dēvēto „legālo narkotiku” izplatība.
Pasākuma laikā apmeklētāji varēs ne tikai noklausīties Latvijā pazīstamo mūziķu priekšnesumus, bet arī iesaistīties radošās un sportiskās aktivitātes, ko būs sarūpējusi Latvijas Olimpiskā vienība, skeletonisti brāļi Dukuri un kamaniņbraucēji brāļi Šici, bobslejisti Melbārdis un Dreiškens, kā arī Dinamo Rīga, VEF jaunatnes basketbola skola, Ceļu satiksmes drošības direkcija un RC radiovadāmie automobiļu eksperti. Ikviens varēs aplūkot ne vien sporta inventāru, bet klātienē tikties ar Latvijas labākajiem sportistiem.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice, tel.67105925; mob.tel. 26385691, e-pasts:lita.brice@riga.lv sadarbībā ar RD Labklājības departamenta Apmācību un informācijas sektora galveno speciālisti Līvu Vītolu

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+