×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Esplanādē notiks koncerts visas nakts garumā – Saullēkts pilsētā

Foto - LETAFoto - LETA

Kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014” Introvertās mākslas festivāla “Ad lucem” ietvaros sestdien, 26.jūlijā, notiks unikāls Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas muzikāls notikums – koncerts “Saullēkts pilsētā”. Koncertā astoņu stundu garumā varēs izbaudīt neparastu, garīgu dimensiju naksnīgajā pilsētā, informēja nodibinājumā “Rīga 2014”.

Tradicionālās mūzikas un improvizācijas koncerts norisināsies no sestdienas vakara līdz svētdienas rītam (no plkst.21:30 līdz plkst.05:30). Ieeja bez maksas.
 
Kopā ar mūziķiem visas nakts garumā ikviens varēs gremdēties mūzikas meditatīvajās noskaņās un kopīgi sagaidīt sauli pašā pilsētas sirdī. Cilvēki ir aicināti ņemt līdzi deķīšus, sedziņas vai spilventiņus, būs arī speciāli krēsli, uz kuriem varēs gulēt un vienkārši baudīt nakti.
 
Koncertā piedalīsies interesanti mūziķu sastāvi – viņu vidū Biruta Ozoliņa kopā ar Nīderlandē studējošo jauno trompetistu Magnusu Bauģi, klausītāju iemīļotā Laima Jansone kopā ar komponistu un mūziķi Raimondu Tigulu un duduka spēles meistaru no Armēnijas, būs arī divi viesmākslinieki no Somijas, kas spēlēs dažādas kanteles, DJ Monsta un vēl citi mūziķi.
 
Kopumā 13.starptautiskais introvertās mākslas festivāls “Ad Lucem” piedāvās piecus noskaņās atšķirīgus koncertus Rīgas pilsētvidē un koncertzālēs, kā arī radošās darbnīcas, kas notiks kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Vairāki no koncertiem iekļauti Rīga 2014 programmā.
 
Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu organizē nodibinājums Rīga 2014 sadarbībā ar valsts, pašvaldības un nevalstiskajām kultūras organizācijām, radošajām apvienībām. Programmu finansē Rīgas dome, Kultūras ministrija un Eiropas Komisija. Rīga 2014 programmas partneris ir Lattelecom, kas arī nodrošina tehnoloģisko atbalstu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+