×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
7. maijs, 2014
Drukāt

Esplanādē sacentīsies dzejas un repa autori

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 13. maijā, pulksten 16 radoši informatīvajā telpā Esplanāde 2014 notiks otrās Dzejas un repa sacīkstes. Rakstniecības un mūzikas muzeja (RMM) organizētās sacensības notiks, atzīmējot Valsts valodas dienu, kuru jau trešo gadu daudzviet Latvijā svin Jura Alunāna dzimšanas dienā, portālam LA.lv pastāstīja RMM pārstāve Maija Treile.

Sacīkstēs piedalīsies dzejas un repa autori vecumā no 16 gadiem. Dalībniekus vērtēs dzejas un repa profesionāļu žūrija: dzejnieces Inga Gaile un Iveta Ratinīka, reperi Žaks (Žaks Bernards) un Ansis (Ansis Kolmanis). Pasākumu vadīs Mixmasters AG (Andris Gailis).

Katrā no sacīkšu kategorijām tiks apbalvoti trīs laureāti. Galvenā balva uzvarētājam dzejas grupā – dalība Rakstnieku savienības Literārajā akadēmijā, repa grupā – vienas dziesmas ieraksts profesionālā ierakstu studijā.

Pieteikšanās sacīkstēm vēl turpinās līdz 11. maijam, rakstot uz e-pastu sacikstes@rmm.lv un norādot vecumu, kā arī pārstāvēto žanru: dzeju vai repu. Dalībnieku skaits ir ierobežots; dalība tiks apstiprināta pieteikšanās secībā!

Iepriekšējās Dzejas un repa sacīkstes notika Rakstniecības un mūzikas muzejā Dzejas dienu 2013 ietvaros un guva milzīgu publikas atsaucību.

Ieskats iepriekšējās Dzejas un repa sacensībās ŠEIT.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+