×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
15. februāris, 2014
Drukāt

Esplanādē šovakar notiks festivāls “Rīgas ziemošanās 2014”

Foto - LetaFoto - Leta

Mūsdienu kultūras forums "Baltā nakts 2013" radoši informatīvajā telpā "Esplanāde 2014".

Šovakar no plkst. 17 Esplanādē norisināsies festivāls “Rīgas ziemošanās 2014”, aģentūru LETA informēja nodibinājuma “Rīga 2014” sabiedrisko attiecību programmas vadītājs Mārtiņš Drēģeris.

“Rīgas Ziemošanās” ikvienam dos iespēju gan mākslas darbnīcās, gan prāta spēlēs satikties un iedraudzēties ar Rīgas simboliem. Aktivitāšu pamatā būs rakstnieka Sergeja Timofejeva un mākslinieka Reiņa Pētersona neparastie “Rīgas stāsti” par Rīgas kanāla Bebru, Melno kaķi, Lielo Kristapu, Pētergaili un Skursteņslauķiem. Tāpat varēs ieteikt jaunus Rīgas simbolus nākamajiem “Rīgas stāstiem”.

Tāpat “Rīgas ziemošanās” laikā ikviens apmeklētājs kopā ar Rīgas Bebru varēs piedalīties bebra dejā, dziedāt kaķu korī, cept skursteņslauķu zefīru, skaitīt zvaigznes, zīmēt ar ogli vai uzņemt savu bebringa foto.

Toties uz festivāla skatuves uzstāsies grupas “Carnival Youth”, “Oranžās brīvdienas”, “Gapoljēri”, “Pulsa efekts”, kā arī Goran Gora. Koncertprogrammas noslēgumā uzstāsies grupa “Bermudu divstūris”.

Pasākuma apmeklējums būs bez maksas.

“Rīgas ziemošanās” ir Eiropas kultūras galvaspilsētas tematiskās līnijas “Rīgas karnevāls” notikums, kas bagātina Rīgas kultūras norises ziemas periodā. Ikviens interesents ar “Rīgas stāstiem”, kuros apkopoti pirmie stāsti par Rīgas simboliem un viņu piedzīvojumiem, var iepazīties kultūras portālā “www.riga2014.org“.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+