×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. jūnijs, 2013
Drukāt

Esplanādē visu vasaru notiks kino vakari, koncerti, radošās darbnīcas

LETALETA

Nākamnedēļ, 27.jūnijā, Esplanādes parkā tiks atklāta radoši informatīvā telpa “Rīga 2014”, kurā visas vasaras garumā notiks kino vakari, koncerti, radošās darbnīcas, bet Dziesmu svētku laikā – tiešraides no Mežaparka estrādes.

Informatīvā telpa veidota pēc arhitekta Austra Mailīša projekta. Lai nodrošinātu būves caurspīdīgumu un iekļaušanos parka atmosfērā, tā veidota no konstrukcijām, ko izmanto kā pagaidu stalažas būvniecībā, un tiks apvilkta ar caurspīdīgu plēvi.

Iekšpusē tiks veidota skatuve un tribīnes aptuveni 23 kvadrātmetru platībā, līdzīga izmēra kafejnīcas telpa, vieta radošajām darbnīcām un informācijas centram, kā arī telpa pasākumiem 81 kvadrātmetra platībā. Kopējo platību palielinās divos līmeņos veidotas platformas.

Nodibinājuma “Rīga 2014” kultūras programmas realizācijas vienības vadītāja Dace Vilsone pastāstīja, ka šajā telpā visu vasaru divreiz nedēļā notiks kino vakari – trešdienās tiks demonstrētas Eiropas filmas, sestdienās – latviešu. Piektdienās uz skatuves notiks muzikāli pasākumi, tai skaitā arī folkloras dienas koncerts. Tāpat sestdienās notiks arī izglītojoši pasākumi par to, kā uzlabot vidi sev apkārt; nedēļas nogalēs notiks radošās darbnīcas bērniem.

Tie, kas pasākumos nevēlēsies iesaistīties, šajā telpā varēs vienkārši nodoties grāmatu lasīšanai Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītavā vai malkot tēju kafejnīcā.

Paredzams, ka informatīvā telpa darbosies visu vasaru – līdz pat septembra vidum.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+