Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Sestdiena, 10. decembris, 2016
31. marts, 2015
Drukāt

“Estonian Air” apsūdz “airBaltic” negodīgā konkurencē

Foto: LETAFoto: LETA

Igaunijas nacionālās lidsabiedrības “Estonian Air” valdes priekšsēdētājs Jans Palmers paziņojis, ka nav godīgi, ka daļēji valstij piederošā Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” atklājusi reisus tajos pašos maršrutos, kādos tos veic “Estonian Air”.

“Godīgi sakot, es nesaprotu, kādēļ Eiropas institūcijas to atļauj. Visi zina, ka “airBaltic” saņem atbalstu no Latvijas valsts līdzekļiem. Viņi izmanto šo valsts naudu, lai konkurētu ar mums, bet mums nav ļauts tā rīkoties,” Palmers teica intervijā ziņu aģentūrai BNS.

“airBaltic” piedāvātie vasaras sezonas reisi no Tallinas uz Parīzi, Vīni un Berlīni ir analogi “Estonian Air” piedāvātajiem reisiem šajos maršrutos.

“Saprotams, ka tas mūs ietekmēs. Pašlaik uz aprīli ir rezervēts mazāk reisu nekā pagājušajā gadā,” sacīja Palmers. “Vīne mums ir jauns galamērķis, tādēļ nav ar ko salīdzināt. Bet attiecībā uz Parīzi un Berlīni – rādītāji ir sarukuši,” viņš piebilda.

“Estonian Air” vadītājs norādīja, ka Krievijas un Ukrainas krīze ir būtiski ietekmējusi arī “airBaltic”, uzņēmums ir zaudējis vairākus galamērķus. “Viņiem palika pāri lidmašīnas, tādēļ viņi atvēra jaunas līnijas,” Palmers secināja.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+