×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
10. augusts, 2016
Drukāt

“Estonian Voices” koncertēs Liepājā. Ieklausies skanējumā!

Foto: Stina KaseFoto: Stina Kase

18. augustā pulksten 19 festivālu “Via Baltica” Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” Lielajā zālē atklās viesi no Igaunijas – vokālais a capella sekstets “Estonian Voices” ar koncertu “Ziemeļu balsis – Estonian Voices”, LA.lv pavēstīja rīkotāji.

Par “Estonian Voices” izcilību liecina fakts, ka viens no a capella žanra pasaules līderiem Peders Karlsons (Peder Karlsson) atzinis tās vokālo skanējumu par unikālu ne tikai visas Eiropas, bet pasaules mērogā. Mūzikas kritiķi un citi mūzikas cienītāji nereti atzīst, ka pat tie, kuri necieš a capella jeb dziedājumus bez muzikāla pavadījuma, mīl “Estonian Voices”.

“Estonian Voices” programmu veido gan oriģinālkompozīcijas un tautasdziesmu aranžējumi, gan arī labi pazīstami pasaules mēroga mūzikas hiti. Grupa ar panākumiem ir koncertējusi visā Eiropā. 2013. gadā mūziķi pat tika uzaicināti kā viesmākslinieki vokālā kvarteta “New York Voices” koncertā, iekarojot ārkārtīgi plašas auditorijas simpātijas.

Interesanti, ka uzstāšanās “Lielajā dzintarā” grupas piecu gadu pastāvēšanas laikā būs pirmā Latvijā. Grupas pārstāvji atzīst, ka igauņu mūziķi diemžēl reti tiek spēlēt kaimiņvalstī Latvijā un latvieši arī nav bieži viesmākslinieki Igaunijā. Koncertā “Lielajā dzintarā” mūziķi sola iepriecināt skatītājus ne tikai ar labi pazīstamām dziesmām un oriģinālkompozīcijām, bet arī ar tautas mūzikas aranžējumiem un izcilo igauņu komponistu Arvo Pērta un Veljo Tormisa skaņdarbu interpretācijām.

Dziesma “Amazing”, izpilda “Estonian Voices”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+