Mobilā versija
+3.1°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
22. marts, 2014
Drukāt

Ēteriskās eļļas pirtī dziedina gan miesu, gan garu (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Tā kā ēteriskās eļļas iedarbojas ne tikai uz ķermeni, bet arī dvēseli, jāizraugās sev tīkamu smaržu kopums, ko pievienot pirts garam, pīlinga sālim, ar kuru sviedrējoties ieziest ķermeni, un masāžas eļļai. Karstums veicina ēterisko eļļu iedarbību.

Nevajadzētu izvēlēties mākslīgi radītas smaržas, kas satur organismam nelabvēlīgus savienojumus. Vienā pudelītē var iepilināt vairākas tīkamas eļļas un pievienot gara ūdenim dažus pilienus šā maisījuma.

Labāk ūdeni ar pievienotu ēterisko eļļu neliet uz akmeņiem, bet nolikt uz krāsns malas.

Pērtuves sagatavošanā var izmantot baltegles, lavandas, mentola eļļu (10–20 pilienus uz 2–3 l ūdens). Pēcpēršanās vēlams veikt masāžu ar ēteriskajām eļļām, 5–7 pilienus sajaucot ar 20 gramiem bāzes eļļas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Gari var dziedināt tikai un vienīgi Dievs un kad Dievs dziedina garu, tad vesela kļūst arī miesa!

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+