×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. marts, 2013
Drukāt

“Euromoney” atzīst “Citadeli” par labāko banku Latvijā

Ietekmīgais pasaules finanšu žurnāls “Euromoney” atzinis banku “Citadele” par labāko vietējo banku Latvijā, liecina bankas mājaslapā publicētā informācija.

“Citadele grupa” kopumā saņēmusi desmit “Euromoney” apbalvojumus, deviņi no tiem par darbību Latvijā, savukārt par darbību Lietuvā bankai piešķirts tituls kā labākajai klientu attiecību veidotājai Lietuvā (Best for Relationship Management in Lithuania).

“Šie apbalvojumi mums daudz nozīmē, jo tie sasniegti, pateicoties darbinieku pašaizliedzīgam darbam, sekmīgi īstenojot bankas stratēģiju. Vislielākais prieks, ka tieši Latvijā esam novērtēti kā labākā vietējā banka. Šis novērtējums pievienosies pēdējā gada apbalvojumiem par korporatīvo pārvaldību un Eiropas biznesa balvas “Top 100 balvai”,” izteicies bankas “Citadele” valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis.

“Euromoney” ir viens no pasaules finanšu mediju līderiem, kas regulāri veic dažādus pētījumus par banku industriju, tostarp arī gadskārtējo privātbaņķieru pakalpojumu kvantitatīvo un kvalitatīvo pētījumu.

Lai noteiktu uzvarētājus katrā no kategorijām, “Euromoney” pētījumā tiek apskatīti vairāki faktori, piemēram, pārvaldāmo aktīvu apjoms un to pieaugums, rentabilitāte, klientu skaits un citi. Tāpat visus konkursantus izvērtē arī nozares profesionāļi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+