×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
2. septembris, 2015
Drukāt

“Eurostar” vilcieni apturēti migrantu Lamanša tunelī dēļ (4)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Vairāki “Eurostar” vilcieni trešdienas naktī tika apturēti, jo uz sliedēm Lamanša tunelī bija nelegāli migranti, kas no Francijas mēģināja nokļūt Lielbritānijā, paziņoja kompānija “Eurostar”.

Pieci vilcieni, tai skaitā viens Lielbritānijā un četri Francijā, nevarēja iebraukt Lamanša tunelī, jo sliedes Kalē pilsētā otrdien ap pulksten 22.30 (23.30 pēc Latvijas laika) nobloķēja migranti. Tika apturēts arī vēl viens vilciens Lielbritānijā, un tas bija spiests atgriezties Londonā, informēja Francijas dzelzceļa kompānija SNCF.

“Mēs gaidām, kad policija attīrīs zonu, lai varētu atsākt vilcienu satiksmi,” paziņoja “Eurostar”. Kompānija nevarēja droši pateikt, cik ilgi vilcieni kavēsies.

SNCF trešdienas rītā informēja, ka satiksme ir atsākta.

Trešdien ap pulksten trijiem (četriem pēc Latvijas laika) vairāki pasažieri apturētajos vilcienos sūdzējās par neciešamiem apstākļiem, jo drošības apsvērumu dēļ bija atslēgta elektrība un karstums vagonā kļuva “neciešams”.

Francija un Lielbritānija veic ārkārtas pasākumus pret nelegālajiem migrantiem, kas sapulcējušies Kalē pilsētā un pa Lamanša tuneli mēģina nokļūt Lielbritānijā, dodoties turp kājām vai paslēpjoties kravas automašīnās.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Lolita Čigāne uzskata,ka šos sociālo pabalstu tūristus ir Latvijā jānometina pret viņu pašu gribu,jānodrošina viņiem pilna pansija un vēl jāuzspiež latviešu valodu,pirms vēl nav pametuši Latviju? Skat.Saistītie raksti:”Šantāža bēgļu jautājumā.Austrija rosina ES finansējuma pārtraukšanu”negribīgām” dalībvalstīm”. Lai taču aizbrauc pati uz Kalē un pamēģina kādu savervēt!

  2. Kas,vai tad Anglijā un Francijā vairs nav ne policijas ne armijas ,lai šo tarakānu baru apturētu. Ar to LIELO Demokrātiju šīs valstis un visa ES ir jau dziļā D……. !?!

  3. 40.gados latviešu bēgļi esot bloķējuši zviedru tuneļus . 🙂 🙂

  4. Tajā tuneļa galā 2 x lielāki pabalsti… ja visiem dod? Kāpēc neskriet?

Draugiem Facebook Twitter Google+