Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
18. janvāris, 2015
Drukāt

“Eurotunnel”: atjaunota satiksme Lamanša dzelzceļa tunelī

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Svētdienas rītā ir atjaunota vilcienu satiksme Lamanša šauruma tunelī starp Franciju un Lielbritāniju, dienu pēc tam, kad tunelī tika konstatēti dūmi, paziņoja dzelzceļa tuneļa operatorkompānija “Eurotunnel”.

“Mūsu pasažieru pakalpojumi šobrīd darbojas ar līdz vienam reisam stundā,” savā interneta vietnē pavēstīja “Eurotunnel”.

Jau ziņots, ka Lamanša šauruma tunelī starp Lielbritāniju un Franciju sestdien apturēta satiksme pēc tam, kad tajā tika konstatēti dūmi.

Kentas policija paziņoja, ka dūmus izraisīja ugunsgrēks kravas automašīnā, kas tika vesta caur tuneli. Nav informācijas par cietušajiem.

Policija norādīja, ka ugunsgrēks izcēlās tuneļa Francijas galā.

Pasažieru vilcienu pārvadātājs “Eurostar” savā mājaslapā publicēja informāciju, ka sestdien ir atcelti reisi visos maršrutos.

“Eurostar” norādīja, ka 60 dienu laikā pasažieri naudu par biļetēm var atgūt vai arī pārcelt braucienu uz laiku tuvākajos sešos mēnešos.

Pievienot komentāru

Eiropas Parlaments izrauga prezidentuEiropas Parlaments (EP) rīt aizklātā balsojumā vēlēs jaunu prezidentu. EP augstākajam amatam izvirzīti septiņi oficiālie kandidāti no dažādām politiskajām grupām.
Draugiem Facebook Twitter Google+