×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. septembris, 2016
Drukāt

Ēvalds Grabovskis viesojas pie HK “Kurbads”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Hokeja kluba “Kurbads” pirmās mājas spēles īpašais viesis bija nopelniem bagātais Latvijas treneris Ēvalds Grabovskis, kurš veica gan simbolisko iemetienu, gan paviesojās komandas ģērbtuvē, dāvinot spēlētājiem savu jauno grāmatu “Hokeja elpas skartie”.

Savā grāmatā Ēvalds Grabovskis daiļrunīgā valodā stāsta par savu satikšanos ar mūža aizraušanos – hokeju. Netiek aizmirsti arī visi spilgtākie Latvijas tā laika hokeja personāži – Elmārs Bauris, Viktors Tihonovs, Helmuts Balderis un Vladimirs Jurzinovs. Grāmatā ir 256 lapaspuses, tā nopērkama visās lielākajās Latvijas grāmatnīcās par aptuveni 15 eiro.

Ēvalds Grabovskis ir viens no Latvijas zināmākajiem hokeja treneriem ar ļoti bagātu pieredzes bagāžu. Sešdesmitajos gados bijis Rīgas “Daugava” un “Dinamo” meistarkomandas aizsargs PSRS 2. līgā, cīnoties par atgriešanos augstākajā līgā. Neilgi pēc Rīgas “Dinamo” iekļūšanas augstākajā līgā septiņdesmito gadu vidū Ēvalds tika nozīmēts par komandas otro treneri, asistējot leģendārajam Viktoram Tihonovam. Kad Tihonovs tika nozīmēts par CSKA komandas un PSRS izlases galveno treneri, viņa vietu uz komandtiltiņa uz nākamajām trim sezonām ieņēma Ēvalds Grabovskis. Astoņdesmito gadu beigās Ēvalds atkārtoti kļūst par Rīgas “Dinamo” galveno treneri.

Pēc Latvijas neatkarības atgūšanas latviešu speciālists trenē gan Polijas klubus, gan nacionālo izlasi, bet 1995. gadā ir pie Latvijas izlases stūres Pasaules čempionātā B grupā. Trenera karjeras noslēgumā strādājis ar toreizējiem Latvijas hokeja flagmaņiem – “Rīga 2000” un Ogres “ASK”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+