×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
7. maijs, 2012
Drukāt

Evandželista vēlas piedzīt ievērojamus alimentus no franču miljardiera

evangelista_linda

Modele Linda Evandželista iesūdzējusi tiesā bijušo partneri miljardieri Fransuā Anrī Pino un vēlas piedzīt 28 500 mārciņas (24 600 latus) katru mēnesi alimentos kopīgajam bērnam.

Evandželista uzstāj, ka viņai katru mēnesi nepieciešamas 4300 mārciņas (3710 lati) auklītēm un 10 tūkstoši mārciņu (8,6 tūkstoši latu) bruņotiem šoferiem, ziņo britu laikraksts “Evening Standard”.

Modele apgalvo, ka Pino, kurš tagad ir precējies ar meksikāņu aktrisi Salmu Hajeku, ieteicis Evandželistai izdarīt abortu, kad uzzināja par grūtniecību.

Miljardiera kompānijai PPR pieder vairāki augstās modes zīmoli, tostarp modes nami “Balenciaga”, “Gucci” un “Yves Saint Laurent”.

Viņš atzina, ka pārtraucis attiecības ar Evandželistu, kad 2006.gada janvārī uzzinājis par viņas grūtniecību. Modeles un miljardiera attiecības ilga aptuveni četrus mēnešus.

“Viņa bija tik laimīga, kad gaidīja bērnu,” sacīja Pino. “Taču tas nebija plānoti. Tobrīd es nolēmu izbeigt attiecības.”

Taču bagātnieks bērnam nav sniedzis finansiālu palīdzību. “Viņa neprasīja, un es nepiedāvāju,” skaidro Pino.

Evandželistas bagātība lēsta ap pieciem miljoniem dolāru (2,66 miljoniem latu). Reiz viņa žurnālistiem teica, ka viņa un citas supermodeles “no rīta nemaz nemostas par mazāk nekā 10 tūkstošiem dolāru”.

Savukārt Pino ģimenei pieder septiņi miljardi dolāru (3,7 miljardi latu). “Lielākā daļa izmaksu neattiecas uz [viņu dēlu] Augustīnu, bet gan uz pašu Evanželistu,” teica Pino advokāts. “Šiem cilvēkiem ir vairāk naudas nekā citiem, taču mēs uzskatām, ka prasība ir vienkārši absurda.”

Ārzemju mediji ziņo, ka Evandželista lūgusi miljardierim nopirkt viņu dēlam māju, kas līdzinās astoņus miljonus mārciņu (6,9 miljonus latu) vērtajam īpašumam Kalifornijā, kas atrodas Pino un Hajekas četrus gadus vecās meitas trasta fondā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+