×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2015
Drukāt

“Ewert and The Two Dragons” izziņo albuma izdošanas datumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

24. februārī tiks izdots grupas “Ewert and The Two Dragons” ilgi gaidītais trešais studijas ieraksts “Circles”. Līdz ar albuma izdošanu, grupa dosies tūrē uz Ziemļameriku, bet mēnesi velak, sākot ar 27. martu tūres turpinājuma koncerti notiks Eiropā. Datumi koncertiem Baltijas valstīs, tai skaitā Rīgā, tik izziņoti nedaudz vēlāk.

“Ewert and The Two Dragons” trešais studijas albums tika ierakstīts 2013. gada augustā “Bear Creek” studijā, Amerikā. “Circles” producents ir Raiens Hadloks, iepriekš strādājis ar “The Lumineers”, Vance Joy un citiem. Šis ir pirmais grupas albums, kas tiek izdots “Sire Records” (Warner Music) paspārnē.
“Mums tas bija ļoti īpašs process”, stāsta grupas līderis Everts Sundja, “Ierakstot “Circles” mēs studijā pavadijām nedaudz vairāk kā mēnesi un prom no mājām, Amerikā, kas mums visiem bija liels piedzīvojums.”
“Strādājot ar iepriekšējiem albumu ierakstiem, mēs devāmies uz studiju jau ar gatavām dziesmām, un tur atlika tikai ierakstīt. Šoreiz, ejot studijā gatavas bija trīs dziesmas, pārējās bija tikai idejas, noskaņa. Albuma ieraksta laikā jutāmies ļoti vienoti, visu domas satikās pie vieniem un tiem pašiem jautājumiem, “ turpina Sundja “ Kaut arī visi esam knapi ap trīsdesmit, augšanas un izaugsmes process ir galvenā mūsu albuma tēma. Mēs esam sākuši saprast nedaudz vairāk no dzīves. Albuma nosaukums “Circles” – to skaidrojam tā – viss griežas, atrodas kustībā un mēs pēkšni esam kaut kur pirmsākumos, uzdodam tos pašus jautājumus par mīlestību, par dzīvi un nāvi, par to kas ir un kas nav pareizi.”

Laika periodā no 2011. līdz 2014. gadam grupa veltīja daudz laika savai attīstībai un nopietni ieguldītais darbs atmaksājās, albums “Good Man Down” kļuva par vienu no visu laiku labāk pārdotajiem albumiem Igaunijā, starp neskaitāmiem apbalvojumiem grupai tikai piešķirts – Tallinn Music Week/ Skype “Go Change World” apbalvojums (2011), Igaunijas radiostacijas Raadio 2 “Labākā jaunā grupa” , “Radio favorīts” un “Gada Hits” dziesmai “Good Man Down” (2011), Igaunijas Nacionālā televīzija apbalvoja grupu par “Labāko video”Good Man Down” (2011), grupa saņēma piecas balvas Igaunijas Mūzikas Balvā “Labākā Grupa”, “Labākais Video”, Gada dziesma”, “Labākais Rock albums” un “Gada albums” (2012), un Eiropas Komisijas dibināto balvu “European Border Breakers Award” (EBBA) (2013).

Grupas dalībnieki uzskata, ka darbs studijā, ierakstot dziesmas jaunajam albumam ir pats godīgākais un nozīmīgākais darbs, ko viņi līdz šim ir paveikuši.
“Savā ziņa nekas nav mainījies, mēs esam tie paši puikas, “ kautrīgi atdzīst Sundja, “ Tikai iepriekš mums bija sajūta, ka mums vajag sevi kādam pierādīt, bet nudien tā nav pati lietderīgākā doma. Tagad esam iemācijušies un sapratuši, ka lielākais kas mums jādara- jācenšās kļūt ar vien labākiem pašiem priekš sevis.”
Albuma “Circles” iepazīstināšanas tūre sāksies Amērikā jau pavisam drīz, bet pavasarī grupa atgriezīsies Eiropā. Koncerttūres datumi Baltijas valstīm un Somijai tiks izziņoti drīzumā.
“Ewert and The Two Dragons” Eiropas tūres datumi:
27.03 ­ Copenhagen, DK; Pumpehuset, Black Hall
28.03 ­ Stockholm, SE; Debaser Medis
07.04 ­ Bordeaux, FR; Rocher de Palmer
08.04 ­ Paris, FR; La Fleche D`Or
09.04 ­ Strasbourg, FR; Festival Les Artefacts, La Laiterie
10.04 ­ Lille, FR; Aeronef
11.04 ­ Genk, BE; Little Waves Festival, C Mine
13.04 ­ Brussels, BE; AB Club
14.04 ­ Amsterdam, NL; Paradiso Noord
15.04 ­ Nijmegen, NL; Doornroosje
16.04 ­ Groningen, NL; Vera
17.04 ­ Utrecht, NL; Tivoli de Helling
19.04 ­ Munich, DE; Ampere
20.04 ­ Frankfurt, DE; Das Bett
21.04 ­ Hamburg, DE; Mojo Club
22.04 ­ Berlin, DE; Lido
23.04 ­ Cologne, DE; Gebaude 9
24.04 ­ Zurich, CH; Papiersaal
25.04 ­ Vienna, AT; Szene Wien
26.04 ­ Erlangen, DE; E­Werk
12.05 ­ London, UK; XOYO
13.05 ­ Manchester, UK; Deaf Institute
14.05 ­ Birmingham, UK; Hare and Hounds
16.05 ­ Bristol, UK; The Fleece
Albumam “Circles” jau tagad var pieteikties, un saņemt to pirmajiem, uzreiz tā izdošanas dienā. iTunes | Amazon.com

Albuma “Circles” dziesmu saraksts:

1. “Million Miles”
2. “Pictures”
3. “Speechless”
4. “Getting Older”
5. “Gold Digger”
6. “Circles”
7. “Could Have Been”
8. “Waiting For The Weather To Change”
9. “Stranger”
10. “Warhorses”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+