×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
17. decembris, 2013
Drukāt

Ex Gustavo dziesmā atvainojas par augstprātību (2)

gustavo

Pirmdien, 16.decembrī, mūziķis Arstarulsmirus jeb līdz šim zināmais hip-hop mākslinieks Gustavo pārsteidzis savus fanus ar jaunu dziesmu ”Paldies, ka esat!”, kas esot kā atvadas no savas vecās identitātes pirms jaunā muzikālā virziena uzsākšanas.

Muzikāli gan jau tagad jūtamas izmaiņas. Klavieres, zvaniņi, saldas meiteņu piebalsis no trio ”Limonāde” (tās pašas meitenes, kas bijušas bekvokāli grupai ”Prāta vētra”) – hip- hop mūzikai raksturīgā izteiktā basa līnija un ritms izpalicis. Ja neatpazītu mūziķa balsi, varētu padomāt, ka tā ir kāda bērnu ansambļa dziesma.

Dziesmas teksts vēsta, ka mūziķis atzīst: līdz šim savās dziesmās esot noklusējis svarīgāko – to, cik ļoti novērtē savus draugus, kas devuši viņam iedvesmu. Mākslinieks tostarp pateicas, ka draugi kliedējuši pašapmānu un lūdz piedošanu par augstprātību. Arstarulsmirus saviem klausītājiem novēl, ”lai mīlestība pilda dienas”, ”lai vārdi ir labestības pildīti”, ”lai skatieni citiem sirdis pildītu”, ”lai ticība dzīvei”.

Laiks rādīs, vai šī dziesma kļūs par Vecgada pavadīšanas hitu, katrā ziņā sezona šādai dziesmai ir patiesi vispiemērotākā.

Arstarulsmirus vakar arī atklāja, ka 5., 6., 7. un 8.februārī koncertzālē ”Palladium” dzīvās grupas pavadījumā viņš vēl pēdējoreiz izpildīs savas vecās dziesmas no albumiem ”Pa pāris pantiem”, Trešā elpa” un ”Pilsētas Portāls”. Tomēr fanus sagaidot arī vairākas pavisam jaunas dziesmas.

Mūziķis savu karjeru uzsāka 1996.gadā. 18 gadu laikā izdevis 4 solo albumus, ieguvis septiņas ”Latvijas Mūzikas ierkastu” Gada balvas, producējis ”Prāta Vētras” albumu, kā arī kļuvis par Latvijas hip-hop mūzikas pamatu neatņemamu sastāvdaļu. Viņa pēdējā koncertu programma ”Pilsētas Portāls” bija 2011.gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. o emocijas-rīmju neizteiksmīga lasīšana.Varbūt doties mācītājos vai sektantos?GRIBU LATVISKO!

  2. Astarulsmurgus!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+