Latvijā
Rīga

Ezera ielas pārbrauktuve būs nepārtraukti pieejama visintensīvākajos satiksmes periodos0

Foto: F64

Reaģējot uz satiksmes intensitātes pieaugumu un noslodzi Rīgā, VAS “Latvijas dzelzceļš” veicis pagaidu izmaiņas dzelzceļa pārvadājumu plūsmas organizācijā, informē uzņēmumā.

Saskaņā ar izmaiņām tiks nodrošināta nepārtraukta Ezera ielas pārbrauktuves pieejamība autotransportam visintensīvākās satiksmes periodos – darba dienās no plkst. 7.30 līdz 9.30 un no plkst. 17.30-19.30.

Turklāt, pārvirzot kravu plūsmu uz jauno Krievu salas termināli, būtiski – par 50% – palielināta Vietalvas ielas pārbrauktuves pieejamība autotransportam.

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”. LDz ir saņēmis Ilgtspējas indeksa Platīna novērtējumu, ka arī ierindojas starp pieciem vērtīgākajiem un vislabāk pārvaldītājiem Latvijas uzņēmumiem “Prudentia” un “Nasdaq Riga” ik gadu veidotajā sarakstā.

LA.lv