×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2018
Drukāt

Ezoteriskais horoskops 2018. gadam: aptumsumi, īpašie periodi, attiecības

1. SUŅA GADS - MIERMĪLĪGS, BET ARĪ ĪPAŠS

1no14
Ilustrācija - FotoliaIlustrācija - Fotolia

Autore: Ināra Kupica, astroloģe

Uzdrīksties! Sapņo! Tu nespēj mainīt laika apstākļus – apturēt vējus un lietu, bet spēj pagriezt buras tā, lai tava laiva peldētu pa to kursu, ko esi izvēlējies!/Antonijs Robins/

Esi sveiks, Dzeltenais Suns! Tava atnākšana 2018. gada 15. februārī plkst. 23:05 kopā ar daļēju Saules aptumsumu sola pasaulei īpašus notikumus! Ir sacīts, ka Suņa gadi ir visai miermīlīgi, tāpat novērots, ka tie ir diezgan konservatīvi. Laika Gars aicina uz veco labo laiku pusi, jo pārsvarā visas vairāk vai mazāk radikālas ieceres un idejas it kā nedaudz tiks pieklusinātas. Sabiedrība vairāk raizēsies par nākotni, noskaņojums būs itin modrs, arī politiskajā arēnā, no vienas puses, valdīs ideālisms, no otras – palielināsies trauksme par revolucionārām pārmaiņām.

2018. gada 6. oktobrī Latvijā būs 13. Saeimas vēlēšanas. Ir cerība, ka tranzītā esošais Jupiters Skorpiona zīmē virs Saules Latvijas valsts horoskopā šajās vēlēšanās dos viscerīgākos rezultātus. 2018. gada Suns ir apveltīts ar dzelteno krāsu, kas simbolizē Sauli. Tā saistās ar progresu, slavu un panākumiem. Tai ir zemes elements, jo auglīgām augsnēm daudzos Zemes apgabalos piemīt dzeltenīga nokrāsa.

Zvaigznes ir sagrozījušās tā, ka situācija izskatās pat ļoti iesīkstējusi. Vai sabiedrība vairāk turēsies pie pārbaudītām vērtībām, pie tradīcijām? Bet varbūt politiskā elite sāks vairāk domāt par vienkāršo cilvēku vajadzībām? Tikmēr austošais Jupiters Skorpiona zīmē ir visai lēns, turklāt 9. martā tas apstāsies, lai pagrieztos atpakaļ.

Šķiet, gads būs svarīgs, lai panāktu, ka sabiedrības iekšējie ideāli atbilstu tam, kam faktiski būtu jānotiek pēc Debesu kancelejā noliktā plāna. Būs vajadzīga apbrīnojama neatlaidība, lai saskatītu perspektīvu, jo plauks pārāk skeptiska attieksme un proporcionāli pieaugs neuzticēšanās. Suns pēc savas būtības ir bailīgs, tāpēc dominēs bailes kļūdīties, pieaugs tendence visu darīt pēc priekšrakstiem, instrukcijām, shēmām un grafikiem.

Toties Venera kā gada valdniece sevi pieteiks 2018. gada 21. martā plkst. 6:31, kas būs svarīgi sabiedriskiem cilvēkiem – diplomātiem, māksliniekiem, dizaineriem. Venera labi izprot tos likumus, kas virmo sabiedrībā, orientējas gaumē un modē. Tā “prot parādīt preci”, sarīkot prezentāciju, piesaistīt sev citu cilvēku simpātijas un izdarīt tā, lai pašai no tā būtu labums. Venera būs Auna zīmē, kas pašai planētai nav īpaši harmoniska vieta. Šķiet, ka aktīvām sievietēm sabiedriskajos procesos šajā gadā būs ļoti svarīga loma. Paskatīsimies?! Akciju tirgū gaidāmas krasas svārstības laika posmā no 27. jūnija līdz 27. augustam. Biznesam un attīstībai nelabvēlīgi laika posmi gaidāmi no 9. marta līdz 10. jūlijam un no 5. oktobra līdz 16. novembrim.

 1. SUŅA GADS - MIERMĪLĪGS, BET ARĪ ĪPAŠS
 2. SPĪDEKĻU APTUMSUMI
 3. JANVĀRIS
 4. FEBRUĀRIS
 5. MARTS
 6. APRĪLIS
 7. MAIJS
 8. JŪNIJS
 9. JŪLIJS
 10. AUGUSTS
 11. SEPTEMBRIS
 12. OKTOBRIS
 13. NOVEMBRIS
 14. DECEMBRIS

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+